Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet, hogy s testem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy s testem reagál, de semmit nem érzek az orgazmusból?

Figyelt kérdés

Remegek, van, hogy spriccelek, érzem, ahogy összehúzódik a puncim, mégsem érzek semmit. Ez hogy lehet? :D

Nem arról van szó, hogy csak fekszem az ágyban, aktív vagyok meg minden... mondjuk ez mind hüvelyi, csiklóval csak maszti közben tudok elmenni, férfival nem. Viszont ott egyértelműen érzem az orgazmust. Ettől függetlenül imádom a szexet és kívánom, tegát nem is arról van szó, hogy fűlik hozzá a fogam.

Más is van így vagy csak én vagyok ilyen hülyén összerakva?



2019. jan. 10. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a hüvelyi orgazmus az inkább olyan, mintha NAGYON jó lenne a szex percekig. Nem igazán orgazmus.
2019. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit pontosabban leirnád, hogy mikor milyenek a reakcioid, mit érzel?
2019. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Semmit nem érzek. Ha esetleg nagy a pasinak a farka, akkor érzem, hogy fáj... volt, hogy kellemes volt. Meg kellemetlen is, le kellett állítanom, mert furcsa érzés volt. Ha remegek, azt éezem, hogy a végtagjaim remegnek, de a puncimban semmit nem érzek. Percekig csak fekszem és várom, hogy múljon el a remegés. Nem rossz érzés, inlább kellemes, de...de mégis semmi.


Nem tudom egyszerűen jobban leírni

2019. jan. 10. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nem orgazmus. Ilyen egyszerű. A jó érzés az agyban jön létre, és nem tesz különbséget, hogy mit ingerelsz.
2019. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, jól mondtad, az agyban dől el. De az, hogy miként fogja fel. Szóval ne mondj hülyeséget! Az igen valószínű, hogy orgazmus. Ez nem is olyan ritka tény, hogy a test és az idegrendszer végig viszi az orgazmust, de még sincs meg az orgazmus érzete. Nyugodtan utána lehet olvasni. Legtöbbször amúgy nagy fokú gátlásosság, szorongás és depresszió miatt van ilyen. Amúgy a nők tisztes hányada képtelen átadni magát igazán egy férfival való együttlétnek és ezért nem lesz orgazmusa, semmilyen módon.
2019. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Aha, #5, akkor másokkal is történik ilyen? Azért ez megnyugtató.

Nagy valószínűséggel fejben van a gond. Csak azt hittem, szexnél én ezeket félreteszem, de ezek szerint nem

2019. jan. 11. 04:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokakkal és itt is nem egy nő írt már erről.

Most nem csak erre kell gondolni, de minden ember rengeteg dolognál azt gondolja, hogy nincs benne és nem foglalkozik vele, elhagyja, de nem tudatosan és alattomosan ott motoszkál.

2019. jan. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
habár férfi vagyok, de nekem volt már hasonló érzésem. Fizikai kielégülés megvan, de fejben semmi. Ez tudod mikor volt? Mikor érzelmek nélkül szexeltem, olyannal, akibe nem voltam szerelmes.
2019. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen #8, csak én fizikaikag sem érzek semmit :/


Szóval azt mondjátok, higy felfogáson múlik. El kell engednem magam teljesen. És nem árt, ha szerelmes vagyok :"D azért az nem megy sajnos parancsszóra.


Köszönöm mindenki válaszát! :)

2019. jan. 12. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!