Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek voltak fura dolgok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek voltak fura dolgok amikre kiskorotokban izgultatok és masztiztatok? Tehát amik nem feltétlenül szexuálisak felnőtt fejjel, de akkor kiváltottak nálatok ilyen érzéseket?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a plüssmacimmal szexeltem úgy 90 -100 centi magas az egyik lábát a lábaim közé raktam és fel le dörzsölözködtem hozzá úgy 11-2 lehettem


22N

2019. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szánkózás közbe mikor másztam fel a dombra, hozzá dörzsöltem a fütyköst a talajhoz és nagyon jót éreztem közben :D
2019. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok és a 2000-es évek elején lettem ivarérett, amikor még nem volt internetünk.


Jól emlékszem az első dologra, amire masztiztam, volt a TV-ben egy tisztasági betét reklám (talán Libresse), amiben egy vonzó fiatal nő a tükör előtt sminkeli meg rúzsozza magát, és közben kommentálja a dolgokat, aztán észbe kap, hogy "Hoppá, a tisztasági betétet majdnem elfelejtettem", és látszik ahogy lenéz és lent matat (nyilván belenéz a bugyijába) és megszólal, hogy "hoppá, hiszen egy már bent van".

2019. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én már elég kicsiként is inkább szexuális dolgokra izgultam


volt egy időszakom amikor a tűs dolgokra (nem tudom mi okból), ma már inkább irtózok tőle


4-6 éves lehettem talán amikor mindig erről fantáziáltam, ha nem fiatalabb


F

2019. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 Akkor nem vagyok egyedül, én anno erre a betétreklámra indultam be amikor nálunk ment:


[link]


Meg azon morfondíroztam, hogy melyik nőnek akit látok, éppen mi lehet bent a bugyiban. Egy osztálytársam "pinapelenkának" hívta és amikor egy csaj kikérezkedett az óra közepén a suliban, mindig rám vigyorgott és súgta, hogy "betétcsere" ;)

2019. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kötélmászázsnál éreztem a jót :D N
2019. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem biciklizés közben egyfolytában felállt a folyamatos dörzsölődéstől. Még nem értettem az összefüggést, csak annyit tudtam, hogy nagyon kellemes érzés a biciklizés a már félig kinőtt feszülős biciklis nadrágomban:) Belegondolva vicces lehetett, aki látta...
2019. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!