Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Detroit Become Human… mások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Detroit Become Human… mások is éreznek így?

Figyelt kérdés

Nehéz erről beszélnem. Ezért is itt erről. És tudom hogy sok troll. Most rengeteg kritikát fog írni. De az a helyzet, hogy szexuális vágyat érzek, Detroit Become Human című PlayStation játék (Szerrintem sokkalminkább interaktív film) egyik karaktere iránt. Kara iránt…


Vajon egyedül vagyok? Vagy mások is éreznek így egy-egy karakter iránt a játékból?


Megértem, ha neked is nehéz írni erről. Ezért épp elég ha csak egy rövid mondattal írod le melyik karakter fogott meg téged. És a már itt megszokott F vagy N betűvel jelezd, hogy Férfi vagy nő vagy. A bátrabbak pedig kérem írják le az életkorukat…

Csak tudni szeretném hányan vagyunk, akik hasonlóképp érzünk…


Akik szemfülesek észre vehetik, hogy ezt a kérdést kitettem mind a hetero mind a biszex mind a leszbikus kategóriába. Mindezt azért. mert ez a kérdés mindenkihez szól.



2019. jan. 11. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
és nálad akkor van egy titkos happy ending? :D
2019. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt is megértem, ha valaki csak privátban mer írni erről…
2019. jan. 11. 10:29
 3/13 anonim válasza:

Amig a jozaneszed megmarad, es kepes vagy vonzalmat erezni valos emberek irant is addig szerintem nincs nagy gond. A jatekokba a karaktereknek altalaba jo testeket kreálnak a készítők. Amikor érzelmileg vonzódsz hozzájuk akkor már lehet probléma. Kivéve japánba. Ott hozzámehetsz egy anime karakterhez, és nem ítélnek el.

Plusz szerintem minden gamer volt már úgy, hogy örült volna ha létezne egy-egy karakter a való életben is. Szerintem ezzel semmi gond, amig el tudod különiteni a játékot a valóságtól, és nem vársz el lehetetlent.

2019. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kara szerintem is egész dögös android volt, ha lehetne meghúznám simán. :D
2019. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A trolloknak jelzem. Természetesen képes vagyok valós nőkhöz is vonzódni. De biztos vannak még akik vonzódnak a Detrot karakteihez…
2019. jan. 11. 10:55
 6/13 anonim válasza:
Valorie Curry tetszik akkor neked.
2019. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sajnos mégsem tudom kitenni több kategóriában kérdésem. Mert hát kíváncsi lettem volna vannak -e biszexek esetleg leszbikusok szintén vonzódnak a Detroit egy-egy karakteréhez…

De majd kicsit átfogalmazom. Mert itt nem a kategória számít…

2019. jan. 11. 12:37
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor raktad volna az "egyéb kérdések" kategóriába :)
2019. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kara története tulajdonképpen aranyos és szomorú és a játékban jelen is van a jövőbeli világban a szexandroidok megjelenése és szerepe.. Tulajdonképpen az inkább fura, hogy te most vonzalmat/vágyat érzel iránta, mintha a valóságban olyan szinten állna a technika, hogy léteznének annyira fejlett androidok, mint a játékban. Nyilván egy ideig nagyon betegnek tartanák, de szerintem idővel teljesen az emberek életének a részévé válna.


Én inkább a játék folyamán azt éreztem, hogy Connor személyisége áll hozzám a legközelebb, ha beszélhetünk személyiségekről bár persze nem szexuális értelemben.

2019. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire érdekel egy biszex válasza, akkor itt vagyok.

Én is összefeküdnék egy pár karakterrel. Connorral és Chloeval például.

Szóval ne érezd magad furán emiatt, ilyesmi elég sok emberrel megtörténik. Meg amúgy is ártasz ezzel valakinek?

N

2019. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!