Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik együtt élnek és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együtt élnek és nem szexelnek vagy csak alig mi az oka?

Figyelt kérdés
Van/volt ilyen, lett megoldás?
2019. jan. 11. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
van ilyen, az oka az volt sokáig h eltérő beosztásban dolgoztunk
2019. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez elég szomoru, hogy a munka erre is rámegy..Istenem..
2019. jan. 11. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Nekünk is volt ilyen idoszak. Gyerek munka stressz. Majdnem szetmentunk.

Most hejrealt a a sexualis életünk es majdnem minden nap tofkodunk.

2019. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Munka, fáradtság...:(
2019. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
volt és azért mert csak lakótárs :D
2019. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

Nincs meg a lelki béke kettőjük között. Ez a megfejtés. Nem bonyolult. Nem kapják meg az elismerést egymástól, nem tudnak felnézni egymásra, nem kívánják egymást.


+ lehet hogy az ágyban is már szar az egész, érződik hogy nincs meg az a rajongás, a csaj nem kezdeményez csak elvár.

2019. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyetem, stressz, lelki béke hiánya, nem teljes kapcsolati elégedettség, máskülönben együtt töltött minőségi idő hiánya. Elképzelhető, hogy a fogamzás gátló is okoz libidócsökkenést, de ennek teszteléséig még el se jutottunk. (Előbb a többi faktort kellene csökkenteni.)

Időszakosan (amikor az egyetemen lazább időszak van) van megoldás, de egyelőre sajnos végleges nincs.

2019. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a bnőm ilyen,mivel ő közölte h ezen nem tud nem akar változtatni,így megegyeztünk h innentől lehet szeretőm,így elvagyunk,nincs ebből annyi stressz,de azért zavar h vele ritkán lehet,,,nem tudok mit tenni beletőrődtem,pedig az a kevés szex sem rossz ám vele,értsd...nem az a 3perces,se nyalás semmi nélküli sex,,,mégis sok a szünet. Ő ilyen,nekem meg van egy kis büntetlen plusz szabadságom. Lehet így meg lehet szakítani,mindenki maga (kell(ene)hogy)tudja mit lát jobbnak,ez egy döntés,vam előnye hátránya,tökéletes megoldás nincs.
2019. jan. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy időben nem kívántam a szexet, pedig régen mindig készen álltam.

Lecseréltem a fogamzásgátlót, és minden a régi lett. :)

2019. jan. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!