Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a pasim a bdsmre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a pasim a bdsmre?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt a bdsm világa, én eléggé sub/mazo hajlamú vagyok és amióta múltkor úgy bedurvult kicsit és megalázó helyzetbe hozott annyira élveztem... most is vissza gondolok erre és ahw... annyira jó volt. Szeretném rávenni több dolgokra pl. Durván fenekeljen el, pofozzon fel , lökjön a falhoz szorítson oda erőszakosan és úgy folytogasson pofozzon alázzon meg mocskos szavakkal. Nyakörvemet adja rám szorítsa meg és láncon fogva szopasson, kötözzön meg stb és meg akár ennél durvábbak is jöhetnek. Most csak ennyi jutott eszembe. Hogy vezessem erre rá? Tudom hogy benne van az a bizonyos szikra csak felkéne gyújtani benne azt a bizonyos lángot. Adjatok tanácsokat kérlek. Kicsit szégyellős is vagyok előtte..


L



#szex #szado-mazo #nyakörv #BDSM #elfolytott vágyak
2019. jan. 12. 16:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Elnézést ha vulgárisan fogalmaztam csak elkapott hév xC
2019. jan. 12. 16:02
 2/21 anonim ***** válasza:
28%

Hatalmas pluszpont, hogy van nyakörved ;)

Am szerintem egyszer ezt vedd fel, és add a kezébe a láncot.

2019. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Hát az alapján, amit írtál, nem csak a hév kapna el, hanem én is :D
2019. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem! Ha van nyakörved akkor erről tudnia kell!
2019. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2%

Szuper,ha a nő ilyen,az *5

De ha egy pasi sub es azt szereti ha alázzák,akkor az egy undorito perverz fereg,ugye lanyok,hölgyek?????

2019. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Hát engem sehogy se lehetne ilyesmire rávenni. Én a páromat szándékosan meg se tudnám ütni.

Mielőtt valaki kérdezi, hogy milyen a nem szándékos ütés, akkor a válaszom az, hogy mikor épp húzod ki a borosüvegből a dugót és nem veszed észre, hogy a hülye mögéd áll, na az például egy ilyen eset :D

2019. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Beszélj vele vagy kezdj vitát menj neki hogy felidegesísd majd lassan vezesd rá!!
2019. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat meg jöhetnek.


Egy valaszoló : szerintem nincs baj azzal ha egy pasi sub. Aki normalis nő és megértő valamint szintén erdeklik ezek akkor nem itelne el egy sub ferfit sem.


Annyit hozzatennek meg kiegesziteskep hogy a labfetis is izgatna engem. Szoval otletek a ravezetesre errol is johetnek .

2019. jan. 12. 16:07
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy exbarátnőm, az az igazi gyengéden, finoman szeretkezős típus.


Aztán egyszer volt egy nagyon "vad" esténk, és pár nap múlva beismerte, hogy neki bizony mindennél jobb volt ez az alárendelt szerep.


Onnantól kicsit más volt a szex. Hogy érte el? Kinyitotta a száját, és elmondta őszintén, hogy felizgatja, hogy vágyik rá, hogy mi fér bele, és mi nem.

2019. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
otlet: kinyitod azt a kis szad es megmondod mi izgat. mit akarsz ravezetni, ne legy mar idiota.
2019. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!