Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tetszik a saját mellem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a saját mellem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elégedett a melleimmel és a volt barátaim is leszólták. Kaptam olyan reakciót rájuk, hogy "Nem rossz, de nem ez a legszebb benned", "Szerintem inkább hason fekve szeretkezzünk" és a "Szerintem szép"-teljesen gunyoros arccal, amit persze próbáltak leplezni. Borzasztóan fájt, mert nem tudok változtatni a melleim kinézetén. Elég kicsik, a bimbóudvar pedig nagy, de inkább az zavar, hogy nem egyformák. Legtöbbször nem vettem le a felsőm szex közben sem, esetleg melltartóban voltam. Van olyan, aki hasonló helyzetben van, mint én?


19/L



2019. jan. 12. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs ezzel a mellel

exemnek is ilyen, szerintem nagyon szexi és vonzó


viszont a szégyenlőséged zavarna :(


25F

2019. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki majd igazan szeretni fog,annak nem lesz semmi baja velük.
2019. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nagy_Manitu ***** válasza:
83%

Elsö fontos dolog:

->FOGADD EL MAGAD.Amilyennek amindenható megteremtett! Akinek nemtetszik az nyalja ki!

HA ez megvan, akkoraparasztok is ki fognak kopni az életedböl.

Tudtommal, a nöknek nemegyformák a Didieik.

A holdudvara a bimbinek sem egységes. Van akinek nagyobb, vankinek kisebb...:)

S hidd el hogy sokan imádnának játszani a "lufiaiddal":)

Bármekkorák, bármekkora udavara vanstb....

>Hidd el,hogy pár év s nemfogsz akkodni emiatt...

a Férfiak 25éves korra érnek meg...

S ha ebben a korosztáyban fogsz turkálni, vagy efellett, akkor nemlesz többet sok bajod ezzel. Parasztok itt is vannak persze.de nem oylanostobák mármint elötte!:))

AKi meg fikázódik azt hajítsd ki!:)))

2019. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 alonelyman ***** válasza:
9%
Mellplasztika
2019. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha a punci oké, minden oké! :)
2019. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom elképzelni hogy milyen lehet. Az a fura, hogy azért valamennyire lehet látni ruhában is h milyen. Tehát innentől kezdve nem értem, hogy miért lepődtek meg? Én még nem láttam olyan mellet, ami nem tetszett volna

Nem lehet hogy inkább te képzeled ezeket be, hogy azért mondták mert csúnyák???

2019. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Láttam már nőket, akik valóban rendben levő, normális, átlagos mellel is elmentek plasztikai sebészhez.


Nem mondom hogy most 20 évesen anyagi háttér nélkül csináltasd meg, de lehet ez egy kisebb életcél az életedben, hogy mondjuk 5 év múlvára gyűjtesz annyi pénzt majd, hogy megcsináltasd. Nagyságrendileg olyan félmillió forintba kerül.

2019. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Kaphatunk képet ?

Îgy làtatlanban nehéz.

29f

2019. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok illetve voltam. Nekem csak szimplán kicsi, és ha nem merevek a bimbók kicsit olyan hegyes is. Csak akkor van szebb formája ha megmerevednek.


Mindegy nem ez a lényeg. Elején én is ilyen voltam, és a szégyenlőségemmel én hívtam fel rá mindig a figyelmet. És akkor minden fiúnál ki volt hangsúlyozva hogy nem szeretem őket de ezzel ártottam a legtöbbet.


Kis időt eltöltöttem egyedül, amikor több önbizalmam lett, és összejöttem egyik exemmel aki amúgy imádta őket de nem mertem levetkőzni előtte. Mostmár engem nem zavar, van önbizalmam, magamtól veszem le a felsőt szex közben, és azóta szó sem esett a cicimről. Nem érzem kevesebbnek magam... Bár még mindig gondolkodok műtéten.


Nekem ez segített :) a hozzáállás. Ha nem csinálsz nagy ügyet belőle, a fiúk sem fognak. Sőt szerintem csak ők is elbizonytalanodnak mert rájuk van erőltetve hogy dicsérjenek. Nem kell vele foglalkozni. Úgy vagyok vele amelyik barátomnak nem tetszik keressen jobbat, vagy szívesen várom a pénzt tőle a műtéthez :D


Csak magabiztosan!

2019. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!