Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Durvább szex közben is tudsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durvább szex közben is tudsz nőként bánni a pároddal?

Figyelt kérdés
Mi az amit sosem tennél meg vele?
2019. jan. 14. 01:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Durvább szex = a nő alázása?
2019. jan. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül... nem köpködésre vagy kényszerfranciára gondolok.

Szimplán durvább szexre, amikor már csak a saját élvezetedre koncentrálsz, és eszközként "használod" a párodat.

2019. jan. 14. 01:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert durvább a szex, még nem csak a saját élvezeteire koncentrál az ember. Mi is szoktunk durvábban szexelni, de közben végig én vagyok a fontosabb páromnak, nekem meg ő.
2019. jan. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Durvább szex közben is figyelni kell arra hogy élvezetet okozzál,ne fájdalmat,mert könnyen átcsaphat akkor a nőnek negatív tapasztalatba. Sok férfi ezt rontja el hogy akkor már nem figyel oda kellően. F
2019. jan. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

BDSM és durva szex közben sem csak a saját élvezetemre figyelek, az nem én lennék


én nővel szexelek, tehát ha keményen megszopatom, vagy megdugom attól még nőként tekintek rá és nőként élvezem ki


amit soha nem tennék meg vele? tű, pengék, vagdosás és hasonló dolgok, meg a pálcával durván fenekelés

2019. jan. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

"Szimplán durvább szexre, amikor már csak a saját élvezetedre koncentrálsz, és eszközként "használod" a párodat."


Azért ne keverd a szezont a fazonnal. Lehet nálad a begerjedés azt jelenti, hogy csak magaddal törődsz és nem érdekel a párod, de a legtöbb ember ugyanúgy figyel a másikra, hiába vadul be a szex.


Mi imádjuk a durva szexet, sokkal jobban mint a szeretkezést, belegondolok évek óta nem szeretkeztünk, max előjáték gyanánt. Nem ítélem el, vannak jó oldalai, de amikor keményen baszunk akkor vannak sikító orgazmusok. Szóval nálunk a durva szex az olyan, hogy pulzus mind a kettőnknél 200 és úgy baszunk ahogy csak bírunk, orrba-szájba. De a határokat nem lépjük át. Nem csinálok olyat amit tudom, hogy a párom nem szeret. Nincs fájdalom, hacsak nem azt kívánja és bármelyik másodpercben meg tudok állni, ha valami baj van (pl megsértettem a méhszáját).


Én azt nagyon álszentségnek tartom, mikor a hétköznapokban a széltől is óvod a lányt, majd mikor túlságosan be vagy gerjedve olyanokat csinálnál vele amit egy rossz qrvával sem, majd nagyban megbánod később, mert a párod nem akarta ezt...

2019. jan. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Én azért szeretem a durvább szexet mert nem bánnak olyankor nőként velem.
2019. jan. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi van?

:DD

Nagyon fura a gondolkodásod kérdező, ha megfogalmazódott benned egy ilyen kérdés.

2019. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Miért?

Rengeteg olyan kérdés van, ahol a lányok azt ecsetelik, hogy nem figyel rájuk a partnerük, esetleg kérésre sem bánnak velük finomabban...

2019. jan. 14. 11:27
 10/10 anonim ***** válasza:

"Rengeteg olyan kérdés van, ahol a lányok azt ecsetelik, hogy nem figyel rájuk a partnerük, esetleg kérésre sem bánnak velük finomabban..."


Ez nem a bevadult szexre értendő, hanem általában le se tojja néhány férfi a párját, generál. Amit te írsz az az, hogy bizonyos pulzus szám felett meghülyülsz és olyat teszel amit normálisan nem

2019. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!