Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vallják néhányan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vallják néhányan, hogy a csók nélküli szex kevésbé számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
És akik előbb szexelnek, mint hogy csókot váltanának, miért teszik?

2019. jan. 14. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem hülyeség.

Bár lehet azért mert a csók az még intimebbé teszi

Csók nélkül meg csak úgy dugód mint a szexbabát kicsit tárgyias lesz

2019. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Mert a marhák szerint a csók intimebb mint a szex, valami tuti fordítva van náluk bekötve. A másik ok meg valószínűleg az, hogy kisebb bűnnek próbálják meg beállítani a tettüket.
2019. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor hallottam egy csajtól ezt a szöveget: "Annyira nem jött be a srác, és nem akartam csókolózni vele, ezért csak lecumiztam." Lehet hogy sokan bensőségesebbnek tartják a csókolózós szexet, ahol már érzelmek is vannak, csók nélkül viszont csak érzelem nélküli döngetés van. Az érzelmi megcsalást legtöbben fájóbbnak érzik...
2019. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a prostik sem csókolóznak alapból. Vagy ha igen, akkor ezt partner függővé teszik. Szóval előre leszögezik, csak szebben kifejezve, hogy nem kötelezheti őket senki arra, hogy akárkivel megtegyék. A csók igenis intim. De ettől függetlenül ez az elmélet egy baromság. A megcsalás az megcsalás
2019. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, csók nélkül a szex gáz, mintha tárgy lennél.

Más kérdés, hogyha megcsalnak, nem fogom megkérdezni, hogy ugye csók nem volt?

2019. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szex és csók...

Részben egymásból adódik a kettő, hiszen a szex sok esetben csókolózással kezdődik és azzal is ér véget, az esetek többségében így alakul a sorrend közöttük.

De vannak esetek, mikor nem akar a két ember csókolózni, csak a szex bizonyos formáit végrehajtani, ha ezt mindketten így szeretnék, akkor nem kérdés, hogy az összhang meg van köztük. A baj ott kezdődik, mikor az egyik ember romantikusabb alkat és csókot szeretne adni, kapni, a másik meg nem akarja ezt. Az okát persze csak Ő tudja.

És vannak esetek, mikor szex után mondjuk az orális dolgok után nem biztos, hogy csókolózni akar a másik fél. Na ilyenkor jön a kérdés, hogy már nem is szeretsz...?

2019. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert lehet,hogy tévednek,mert tévedni emberi dolog; nem értek velük egyet; lehet, hogy csak önmagukat akarják ezzel feloldozni a teher, a lelki súly alól. Viszont amúgy korábbi életeikből is lehetnek tapasztalataik. Hogy akkor csinálhattak ilyesmit, és ezzel nyugtatgatták magukat; vagy ők voltak így elnézőbbek a párjukkal, hogy nem volt csók. Amúgy még az is lehet, hogy én tévedek, aki nem ért velük egyet.:) Amúgy a csók az egy olyan érzelmesebb dolog, tehát lehet benne őszinte tiszta lelki kötődés is; a maga a dolog anélkül pedig csak a szenvedély, a szexuális vágy; én erre tudnék gondolni.
2019. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, kevésbé. A szeretőd is kevésbé lesz terhes, te is kevésbé leszel beteg, és a feleséged is kevésbé rúg ki.
2019. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!