Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ekkora mérettel lehet jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora mérettel lehet jól szexelni? Minden pózban elér a hüvelyig és érzi a lány?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még, emiatt kérdezem. Nőni már nem fog, mert már évek óta ekkora. Hossza mereven 14-15 cm attól függ mennyire merev. A vastagsága 4-4.5 cm.

Ez elég, vagy csak a 18-19 centisek jók inkább?


2019. jan. 16. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha lenne agyad, akkor nem lenne kevés....de mivel te vagy a 626., aki ezt megkérdezi, rákeresni nem.tudsz, ezért feltételezem, hogy olyan idióta vagy, mint egy marék molylepke....


Jó lenne végre, ha mindenki felfogná, hogy minden nő más, mindenkinek más az ideális. Én tuti kiröhögnélek és otthagynalák...de nem a péniszed mérete miatt... bár tény, az is fontos. De az agy fontosabb...és téged azzal sem áldott meg az ég.

2019. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez az átlag méret, teljesen jó.

A 18-19 cm már a legtöbb nőnek fáj.

2019. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A méteres kékeres az igazi :D
2019. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem dugod be a csajba akkor sose fog elérni a hüvelyig, mert a hüvely bemenetet a csaj lába között találod és a a hüvely része.


Hol voltál a biológia órán? Vagy még túl fiatal vagy és még nem jártok ott az anyagban.


Átlagos a méreted


És minden nő más és más ahogy többen is említették valakinek a nagy kell valakinek az átlagos.


30/F.

2019. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

De jó hogy amikor én voltam ilyen kezdő akkor még nem volt net.

Így aztán az a kb 14 centis mindenre jó volt.

Nem mondták azt hogy ez kicsi, és a 20 centi csak a jó.

2019. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Én s nagyobbat jobban szeretem de mindenkinek más
2019. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit durván de az első leírta a tuti. Szinte minden nap van egy ilyen kérdés nem igaz hogy mielőtt kiírja nem tud másik százat elolvasni.
2019. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eddig mindig kedvesen leírtam, hogy én mit szeretek, azzal is mindig 0% lettem, mert nem élvezek el 10x egy 12 centistől... így most leírtam a bunkó véleményem.
2019. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elér a hüvelyig tesa. Biológia órán mit csináltál? Tudod hol van a hüvely? Akkor nem lenne kérdés hogy a napidörrentő elér e addig.

#napi15vs18

2019. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem az teljesen jó méret. Amúgy se tudnál változtatni rajta, meg az szinte mindenkinek megfelelő méretű lesz.

Amúgy nem csak a kis méret a hátrány, hanem a nagyobb is. Nekem speciel a tiednél hosszabb és jóval vastagabb, és emiatt volt, hogy valaki azt mondta, hogy ő ehhez szűk, volt amit meg ki se tudtam próbálni emiatt.

Szóval ne akarj nagyobbat. A tiedet majdnem minden csaj tudja élvezni.

2019. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!