Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ajánlották már fel neked hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlották már fel neked hogy szexért cserébe valamilyen előnyhöz jutsz? Mi lett a dologból?

Figyelt kérdés
Hogy történt és hogy kell erre nemet mondani? Korod (amkor történt)és a nemed ha ideírod megköszönöm!

2019. jan. 17. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem előnyhöz jutás volt, csak simán felajánlkozott egy főnököm. Elmondtam neki, hogy köszönöm a megtisztelő érdeklődést, de nem élnék vele.

Két nap múlva nem dolgoztam ott.

Nem bánom, mert utána fölfelé buktam, de történhetett volna rosszabbul is.

2019. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1

Az ilyen köcsög főnököknek nyilvánosan kellene levágni a farkát.

2019. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbb lett volna a fűtésszerelés. Idős, nyugdíjas szerelő volt, a párom találomra szerezte netről egy másik városból, mert lehetetlen volt télen nagyon gyorsan fűtésszerelőt keríteni. Egyedül voltam otthon, amikor nekinyomott a konyhaszekrénynek és azt mondta, szívesen enged az árból... Mondtam neki, hogy köszönöm, de én nagyon szeretem a páromat. Már telefonban célozgatott, hogy ha nagyon kormos lesz, megmoshatnám majd a hátát. Ezen jót nevettem akkor még. Kicsit féltem tőle, de szerencsére nem erőszakolt meg, bár durva volt a szituáció. Tanultam belőle: szerelőt csak olyat hívok, aki helyi, ők ilyesmit sosem csinálnának, mert ha híre megy, akkor annyi a pályafutásának. A szerelést csak félig csinálta meg. Nem emiatt elsősorban, hanem mert átvágott egy alkatrész beszerzésénél, és közöltem vele, hogy nem igaz, hogy most vette ennyi pénzért, mert a dobozban benne volt a számla, sok évvel ezelőtti vétel feleannyi áron. Ezután nem jött vissza. Viszont azóta néha eszembe jut, hányan élnek vajon az árkedvezménnyel hasonló helyzetben?
2019. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. 30 éves voltam
2019. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetem alatt az albérletet természetben fizettem.
2019. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!