Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok/pasik nektek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/pasik nektek mi a legnagyobb fantaziatok?

Figyelt kérdés
Lehet akarmilyen beteg, nem itelek el senkit:D

2019. jan. 17. 23:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hogy szexelek egy csinos lánnyal, aki odavan a pisis játékokért.


29/F

2019. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én kipróbálnám, hogy egy lány, akár pl.barátnőm megdugjon felcsatolhatóssal, és irányít, hogy egy másik sráccal miket csináljunk, akár egymással is.


F

2019. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Egy lányt meztelenül kikötözök egy ágyon úgy, hogy hanyatt fekszik széles terpeszben, leguggolok az ágy végébe és addig csiklandozom a két talpát, amíg be nem pisil.

Aztán elengedem, befekszem a pisis ágyneműbe és ő kötöz ki engem és csinálja meg velem ugyanezt.

A siker érdekében előtte mindketten megiszunk három korsó sört és nem megyünk ki vécére.

38F

2019. jan. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lerendezzen egy karatés nő, utána pedig lábfétises dolgokba csapna át a téma.
2019. jan. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
most jelenleg egy orgia vagy egy gang-bang, de ez néha havonta változik (pasi vagyok, nem kell privát)
2019. jan. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nagy fétiseim vannak, pl. arról fantáziálok nap mint nap, hogy megvilágosodnak az emberek, és nem fognak kiírnia a cerkamérettel, a te megdugnáddal, milyen a cipőm, milyen a versem, milyen a dalom-mal kérdéseket. Tudom hogy ez beteges, de nem tehetek róla, én ugyanis aggyal születtem, egy rendkívül ritka rendellenességnek köszönhetően.
2019. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Megqurni egy ilyen TIPIKUS ügyintéző 50+os asszonyt úgy hogy kaparja a falat.
2019. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tényleg pervi csajjal kipróbálni mindazt ami még nem volt aki bevállalós és van is fétise !
2019. jan. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyszer 8 órát aludni és kipihenten ébredni :D
2019. jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Szexelnék egy 12 éves lánnyal.
2019. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!