Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábbal történő kielégítéséhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábbal történő kielégítéséhez tudtok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Egyszer nyálas közben elnéztem verni a párom farkát a labammal és elegge bejött neki, szóval szóba jött hogy máshogy is próbálná én viszont nem annyira tudom mit hogyan kene. Videokat néztünk együtt de a legtöbb elegge nehéznek tűnt én meg nem hinnem hogy nagyon ügyi vagyok a labaimmal:D van bárkinek bármilyen tippje lábbal történő kielégítéséhez? Előre is koszi :* 18L

2019. jan. 18. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Különösebben arra kell figyelni, hogy óvatosan csináld, de egyébként szerintem az is egy megoldás lehet, ha odatartod a lábad és ő majd irányítja a kezével.
2019. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Gyakorolj. És lakkozd ki pirosra az ujjakat.
2019. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Hagyd hogy megdugja a labadat
2019. jan. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Kád, habfürdő, pezsgő, egymással szemben ültök úgy jobban elfértek és ha vele szemben vagy könnyen hozzáférsz.

(privit nem kérek, tiltom őket)

2019. jan. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Először is a lábfejnek torna, hogy hajlékony legyen.
2019. jan. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kilakkozni a kormeim:) igazából én inkább teknikara lennek kiváncsi és nem ilyenekre hogy pezsgő meg ilyenek
2019. jan. 19. 10:04
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Az én párom a fülével szokta, és nagyon élvezem...
2019. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
most biztos mindenki felüvölt, de az elsö ilyet 12 évesen adtam egy pasinak. Azóta még volt még persze alkalmam ezt gyakorolni. Ha a pasi szereti a talpakat akkor nem sokat kell csinálnod, amúgy nagyon jó hason fekve, és úgy a lábad közé veszed, vagy háton fekve persze, de az elége a lábizomra megy:) Legegyzserübb persze ha kikötöz és a talpadra veri :)
2019. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kremezd vagy olajozd be a talpaidat elsokent!tud meg a parodtol hogy a labacskaid melyik resze ami igazan a kedvence izgatja!lehet az a talpad de lehet hogy a labfejed illetve a felso resze!ennek alapjan talaljatpk meg a pozt ha a talpaidat akarja kozben nezni latni akkor fordulj hasra fekudjetek ugy hogy a ket talpad korbe olelje a farkat es kerd meg ra hogy dugja a labadat!neked nem kell dolgozni majd o csinalja ahogy neki jo es maris megy!lehet ezt fuszerezni osszekotozi a bokaidat pl vagy barmi finom jatek!abban az esetben ha a labfej a gyengeje es azt akarja latni mikozben megy a dolog akkor meg hanyat vagodsz a labaid az agy vegen epp lelognak o odaterdel az agy ele es maris neki tud allni szinten annak hogy megdughassam a labaidat!ugy fogja ugy rakja oket ahogy neki jo es elvezetesebb!ha erdekel privatban sok tanacsot tudok adni a temaban es segitseget ha kell vagy tippeket barmit!ha nem megy igy akkor mutatok szivesen egy ket kepet amin a poz lathato amit leirtam!fesd ki szep szinure a labujjaidon a kormoket es legyel szemtelen huncut vele kerdezgesd kozbe ilyenek!tuti meg fog orulni Toled ;)
2019. ápr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az hogy te mikent milyen technikakat tudnal bevetni azt szivesen kifejtem Neked privat uzenetben!mit hogyan illetve milyen pozokban tartsd a labaid mindent!ha erdekel szivesen adok tanacsot es tuti hogy a parod sokkoloan nagy elvezetet fog atelni :)
2019. ápr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!