Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám a maszturbálási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a maszturbálási gondolataimat félre tenni?

Figyelt kérdés

Ott tartok hogy 22 napja már nem maszturbáltam ez még egy kicsi és rekord lesz ha minden igaz.. (Amin persze rajta leszek egész évben)

De mit ajánlattok hogy egyáltalán ne gondoljak rá?



2019. jan. 20. 10:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Bár lehet érdemes lenni amit elfejtettem nem dohányzom,és nem fogyasztok alkoholt e mellet pedig sportolok is..
2019. jan. 20. 10:55
 2/8 anonim ***** válasza:

Mire jó ez?

Miért csinàlod így, hogy nem masztizol?

2019. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Irtam privit
2019. jan. 20. 11:17
 4/8 anonim válasza:
Hány éves vagy, van barátnőd?
2019. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor rádjönne, sportolj, mozogj valamit, vagy legalábbis kösd le a figyelmed, úgy talán könnyebb:)

Azt baromi nehéz lehet megcsinálni, hogy egyáltalán ne gondolj rá...

2019. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Clay Morrow ***** válasza:

Ne gondolj semmi szexuálisra, kerüld a szexuális tartalmakat, meg mindent ami erre emlékeztethet, foglald le magad és egy idő után el is felejted, nem fogod érezni.

Nekem volt hasonló, hogy hosszú ideig nem maszturbáltam és nem is gondoltam semmi ilyesmire és igazából nem is kívántam, hogy magamhoz nyúljak. (Vagy előtte már nagyon sokat/sokszor csináltam és nem élveztem el, azt így meguntam - lehet ez váltotta ki :D ).

2019. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 26 napnál tartok, de a 21. naptól kezdve nekem szenvedés az egész. Nem gondolok, nem nézek semmi szexuálisat, csak azt érzem, hogy úgymond tele vagyok.

Nem rekordot szeretnék felállítani, le akarok állni a dologgal. Eddig egyszer volt 5 hónap a rekord, kétszer 3 hónap, de mindannyiszor visszaestem. Az ok pedig a magányosság érzés volt.

2019. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Srácok azzal semmi gond nincs ha valaki maszturbál. Egészséges. A baj akkor kezdődik ha napi 4* csinálod és már más érintés nen izgat fel csak a kezed. De ha 3 naponta lerendezed az normális.
2019. jan. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!