Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szereti az oralt? Lanyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szereti az oralt? Lanyok?

Figyelt kérdés

Baratnömmel tökeletes minden a szexen kivül mert aztmondta, hogy nem szeret szopni. Probalom folyamatosan celozgatassal ravezetni, de meg közeleben sem volt a temanak. Ha el is mondanam neki, akkor is nemet mondana valszeg, de nekem ez nagyon fontos lenne.


Valaki tanacs?

22F



2019. jan. 20. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Túl erőszakosak akarod. Alapból viszolyog tőle de te meg ráerőlteted. Nekem is volt egy ilyen exem. Állandóan probált rábeszélni és amikor mondtam h nem akkor megsértődött inkább. A tanácsom az h ne is hozd szóba. Te is kinyalod őt? Ha nem kezd el ha meg eddig tetted akkor ne csináld te se és akkor kvittek vagytok. Ha úgy érzi ráerőlteted soha nem fog leszopni. 22/L
2019. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Miért olyan fontos neked? Lehet nem akarja a szájába venni. Lehet büdős vagy ilyesmi. Több oka is lehet szerintem. De az első válaszolóval értek egyet. Ne erőltesd ha nem akarja.
2019. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Az élet egy nagy szopás. Ha nem szop le a barátnőd akkor még nagyobb szopás.

Nem kell szeretni, csak megtenni a másiknak, de úgyse fogja, úgyhogy csak a szakítás a megoldás.

2019. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez kb. olyan annak, aki nem arra van szocializálva, hogy más farkát a szájába vegye, mintha én beleakarnék vizelni a szádba és nem érteném, mit nem élvezel ezen? A farkad a barátnőd lába közé való és nem a szájába, a barátnőd nem akar megfelelni a birkaszellemnek. Én bármelyik pasit kidobnám, aki a számba akarná dugdosni a micsodáját, bármennyire szerelmes lennék is.
2019. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem dugdosok en semmit sehova. vegye be ö, tegye meg ertem.

ha ö azt akarna h öklözzem, pedig hanyni tudnek töle, megöklöznem.

2019. jan. 21. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Amig ennyire erőszakosan akarod h leszopjon akkor egy jó darabig szopatlan maradsz. Csajod helyében én már kivágtalak volna ha erőszakoskodsz azért h leszopjam. Te kinyalod őt? Ha nem akarja ugyse fogja bevenni ha nincs gusztusa hozzá
2019. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
en nem eröszakoskodtam egyszer sem. :D
2019. jan. 22. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!