Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek 10 cm vagy annál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 10 cm vagy annál kisebb van, zavar titeket?

Figyelt kérdés

Van/volt már párkapcsolatod?

Ha választhatnál akkor mekkorát kérnél?


2019. jan. 20. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
csecsemők még nem tudnak ide írni,nem hiszem hogy választ fogsz erre kapni..
2019. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen sráccal. Szegény nagyon próbált kompenzálni a nyalással, de nem ment neki túl jól. Amúgy egy baromi kedves, jószívű srác, akinek azóta komoly kapcsolata van.
2019. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Engem miért zavarna? Nem az enyém akkora.
2019. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem az összes ujjam kisebb 10 cm-nél, de nem zavar. Amúgy volt már párkapcsolatom. Nem kérnék ennél nagyobbat.
2019. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Állva gondolod h 10 cm?
2019. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Engem zavarna, de kinek mi a jó.

Volt párkapcsolatom, le is írom a tapasztalataim.


Csak saját véleményt mondok. Minden vagina más, tehát a hüvely is. A férfi technikájától is sok minden függ, hogy mennyire rutinos, ügyes, figyelmes. A póz is sokat számít. Az tény viszont, hogy a vagina egy táguló szövetegyüttes, és valamennyire a vastagság az, ami talán számíthat, hisz ha nem érez semmit a kuncsaft, akkor gyakorlatilag van aktus..... de mégse.


A barátomnak 16 állva. Neki nem volt sohase gondja velem, nekem vele csak annyi volt a baj, hogy az első förtelmes volt, mert elsiettem vele a dolgokat, és lelki okokból nem élveztem a dolgot. Nem kapcsoltam ki (igen, sok nőnél van ez, és igenis kell a jó lelki állapot is ehhez valamilyen szinten!), és lőttek az egésznek. De a technika és a méret nem volt rossz. Csak egymásra kellett hangolódnunk, mint mindenkinek egy kapcsolat elején.

Konzekvencia: ő belé szerettem a legjobban érzelmileg, ezt hozzátéve, 16 centivel 9x mentem el fél óra alatt, és a hatalmas nagy szexuális étvágyamat úgy kielégítette (máig is), hogy csak lestem. A legjobban tudott a szerszámjával operálni. Csak egy jó pasi kell, aki tudja használni, én meg megtudtam, milyen is a jó szex, pedig neki nem a legnagyobb van. Mérce szerint átlagos.


Előtte az exemnek 20 volt. Mindegy, hogy mekkora akkor, ha nem tudod használni, b..szhatod az egész aktust. Nincs benne akkor semmi élvezet. Vele ez volt a baj. Vastag is volt neki, plusz nagy is, a lovagló volt a kedvenc póza, és minden centijét bennem akarta tudni.. förtelmesen rossz volt.. hiába voltam nagyon vaginálisan nedves, kényelmetlen volt a pénisze. Egyszerűen már a méhszájamig ment, és véreztem rengetegszer, mert felsértett. Nem tudta használni, mert ha akart, ha nem, durvult. Párszor volt csak jó. Amikor nem volt bennem teljesen ÉS lassan csinálta. Viszont minden aktust orállal kezdtem neki, mert a nyálas síkosítás is kellett. Bonyolult procedúra volt, és nekem nem volt jó.

De! van olyan nőtársam, aki a méretre esküszik; az olyan is belül. Nem szűk, nem rövid a vaginális része. Én szűk voltam mindig is nagyon, és nem adatott meg az, hogy egy 20 centis falloszra teremtsenek. És ez nem is baj.

Konzekvencia: a “nagy pöröly” is lehet szakítóok...


Első barátomnak 12 volt. Védekeztünk, mégis megtörtént, hogy tőle lett pozitív első együttlétünk utánra a teszteredményem egy hónap után (aminek stresszből adódóan nem lett semmi vége, plusz alhasi sérülés, de az itt nem lényeg), és rögvest mehettem megvenni aktus után másnap az esemény utánit. Az aktus vele soha nem volt jó. Alig éreztem, és hamar el is ment, egynél meg több menetet sohasem akart. Nem tartott sokáig.

Konzekvencia: kis f...sszal is lehet nagy balhét csinálni...


Ha választhatnék, a jelenlegi barátomét választanám. 16. Számomra az az ideál.

2019. jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ui: azt kihagytam, hogy az esemény utáni nem használt


6-os voltam

2019. jan. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. A volt baratomnak 13cm volt es vekony. Öt is zavarta,hogy csak ekkora van neki, epp ezert sose vallottam be neki, hogy egyatalan nem elvezem vele a sexet, mert szinte nem is ereztem belöle semmit. Nem is tartott sokaig a kapcsolat.
2019. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!