Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon beteg dolog amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon beteg dolog amit csinaltam?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon tetszik egy csaj, es azt erzem, hogy en is neki sot szinte biztos vagyok benne. De nem probalkoztam komolyabban mert sajnos baratja van evek ota. Persze flortolok vele meg ha tudok sokat beszelgetnek, csomot nevetunk es erzem, hogy tobb lehetne... de valahogy kevesszer van alkalom, meg az egyik baratnoje nagyon idegesito szerintem direkt kozenk all, ilyen erkolcsrendesz szeru.

A lenyeg, hogy jobban tetszik mint gondoltam, marmint amit kihozott belolem... Inkabb elmeselem, de csak a lenyeg irom nem reszletezem nehogy ram ismerjenek. Szoval ugy alakult, hogy az otthoni szobajaba talaltam magam. De egyedul, o otthon sem volt, csak ott “szallasoltak el” egy buli utan harmunkat. Es en mivel nem nagyon iszom tok kepbe voltam, mindenki kidolt mar a haz ures en meg atmentem az o szobajaba. De nem akartam turkalni a holmijai kozott de nagyon beporogtem, ugymond felizgultam hogy ezek az o cuccai es hat ott voltak a fehernemui, a bugyik melltartok stb. Megneztem oket, szagolgattam bar ezek nem hasznaltak voltak, nagyon allt a farkam. Aztan kivalasztottam ket nagyon szexist es eloszor a farkamra tekertem oket, majd azokkal maszturbaltam. Persze nem lettek “olyanok”. De nagyon izgato volt a tudat, hogy amihez most a kokemeny farkam dorzsolodik azt o majd felhuzza a puncijahoz. Nagyon durvan jo volt nemtudom miert.

Felek nagyon beteg dolog ez, ha megtudna nemtudom... Biztos kiakadna. Ugye nem beteges ez nagyon? Most oszinten ki ne nezne meg annak a bugyijait aki ugy bejon neki ha ugysem kapjak rajta? Ami azutan tortent az meg csak azert mert ugy beinditottak.


2019. jan. 21. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha azt mondjuk hogy beteges? Akkor? Megtetted, elmondtad, szerintem inkább próbáld meg vagy lezárni a kapcsolatot az ismerkedést a csajjal ha nem megy mert így ez csak szenvedés..
2019. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
arra nem gondoltál,hogy most a bugyitól terhes lesz szegény lány, vagy elkap valami betegséget???? amúgy legtöbb srác ezt csinálná, de én ilyen bulik után, nyaraláson direkt megszagolom a bugyimat, mielőtt felveszem. ha péniszszaga van akkor direkt kihajítom a nappaliba, vagy közös helységbe és hepajt csapok, hogy valaki elvette a bugyim, micsoda társaság és aki a legjobban lapít, ő a bűnös és akkor mindenki tudja és szégyenkezhet. Ha valaki ilyent szeretne tőlem, akkor simán elkérhetné, szívesen végig is nézném, de erre sajna még nem volt példa.
2019. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2- es én kérem. :)
2019. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy beteg. Sokkal betegebb, hogy a nők szájába akarjátok tömködni a micsodátokat.
2019. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
már megint a bugyis csávó. Ez ma már a harmadik vagy a negyedik posztod?
2019. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem beteges bro!
2019. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez ugye nem komoly...szagolgasd a szarcsíkos alsógatyád, te perverz szerencsétlen. Normális ember nem csinál ilyet. Ne dörgöld a mocskos farkad oda, amit más a p..nájára húz. Ennyi.
2019. jan. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yskirde ***** válasza:
Reméljük felismer valaki, és ír a lánynak, hogy jobb ha elmegy orboshoz. Te rendesen fogyatékos vagy. Jobb lenne ha magad szólnál neki. Égő vagy nem, legalább akkor kicsit normálisan viselkednél, és nem betegen. És szegény lány még tud tenni valamit
2019. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!