Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Egy jó orál kompenzálh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Egy jó orál kompenzálhat egy gyengébb szexet?

Figyelt kérdés
Nos, én tudom magamról, hogy nem vagyok a legjobb az ágyban, 10-20p max, méretem átlagos, de nem is ezekkel van a baj, hanem hogy a barátnőm a durvább, vadabb szexet szereti, én meg inkább a lassabb, érzelmesebbet. persze próbálom vegyíteni a kettőt, de nemigazán dobja el az agyát, amit meg is értek. viszont nagyon jol nyalok szerinte, szereti nagyon. tehát ezzel tudom kompenzálni a gyengébb teljesítményt? 23F

2019. jan. 21. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Engedd el,, és keressen magának egy kanállatot, ha arra vágyik. Én még egy ujjal, és a nyelvemmel, el tudtam látni mindenkit. Persze nem vonzom a mazo, sub, és hasonló csajokat. F/60
2019. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neeem, nem olyan durvára gondoltam, hanem tempóra, ha gyorsabban. csinálom jobban élvezi:D
2019. jan. 21. 17:37
 3/5 Spiritrobber ***** válasza:

Szerintem nem okés és nem váltja ki.

Vagy belátjátok, hogy szexuálisan nem illettek össze aminek normál esetben nincs jó vége vagy kompromisszum ès úgy jó lehet.

Néha dobd el az érzelmeset és csináld ahogy szereti. Máskor meg úgy ahogy neked jó.


28f

2019. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem illetek össze az ágyban, előbb vagy utóbb úgyis szakítás lesz a vége.

Nálam az orállal semmi esélyed nem lenne, mert egyrészt sehol sincs egy jó dugáshoz képest, másrészt meg nem szeretem

2019. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Néha dobd el az érzelmeset és csináld ahogy szereti. Máskor meg úgy ahogy neked jó."

+1 :) más megoldás nincs..

(a kompenzálás mindig jó.. de sosem adja vissza a teljes élményt ergo egy jó nyalás nem elégíti ki a "keményen megadták nekem ami jár" érzést)

2019. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!