Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Főleg 25 évesnél idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dávid86 kérdése:

Főleg 25 évesnél idősebb lányokhoz szól a kérdésem. A következő egyezmény mennyire tartható?

Figyelt kérdés
Télen egy párkapcsolatban mind a 2 ember úgy szőrtelenít vagy sem ahogyan akar vagy ahogyan kéri az egyik a másikat és fordítva is. Nyáron meg úgy hogy ne tűnjön igénytelennek pl a strandon, ami nem látszik az megegyezés vagy egyéni hóbort szerint.

2019. jan. 22. 01:54
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Tehát betartható-e, hogy a nő bikinivonala ne legyen dzsungellel borítva nyáron? Ha igényes valaki ez alap. A többi meg elég zavaros, most akkor úgy szőrtelenítsen, ahogy neki jó, vagy ahogy a párjának? Én amúgy tuti nem hagynám meg a szőrt senki kedvéért, mert utálom magamon.
2019. jan. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magam részéről télen is ugyanúgy szőrtelenítek, mint nyáron. Nem más miatt, én így érzem ápoltnak magam. Páromat meg mindenhogy szeretem, az ő dolga, télen miként csinálja.
2019. jan. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bevallom én téten nem nagyon szőrtelenítek, csak alkalmanként, a látható helyeken. Elég nyáron nyúzni magam szinte mindenhol. L
2019. jan. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

számomra az a jó ha úgy csinálhatom ahogy nekem megfelel

a partner meg úgy ahogy neki


miért kell elvárni ezeket ???


az igényesség nem azt jelenti h full csupasz vagy

hanem h tiszta vagy, odafigyelsz a higiéniádra, rendezett a ruházatod, nem vagy szakadt piszkos.

2019. jan. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi a kérdés? hogy amit leírtál az oké e?
2019. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
még nyáron is inkább veszek fel hosszú nadrágot, csak ne kelljen borotválni(amúgy se élek vele, gyantázok). nekem ugyan ne mondja meg senki, na.
2019. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ohh, egy kicsit furcsán fogalmaztam. Megpróbálom jobban.

Tehát egyszer úgy szőrtelenítenek ahogy a másik szeretné, utána ha megnő akkor úgy ahogyan saját maguk akarják a hosszú ruhás időszakban, tehát felváltva hol saját igény szerint hol a másik kérése szerint. Nyáron is hasonlóan, csak ahol kilátszana ott eltávolítják.

Másik kérdésem hogy mi a véleményetek egy olyan 30+ -as férfiről, aki véglegesen eltávolíttatta a szőrt a fejét, a kezét és a lábát leszamítva?

2019. jan. 23. 01:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig elég logikátlan nekem. Én úgy szőrtelenítek, ahogy nekem kényelmes, és kész.
2019. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!