Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok / Hölgyek akik szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / Hölgyek akik szoktak szextörténeteket írni vagy olvasni megtartjátok őket?

Figyelt kérdés

Elmentitek amit olvastok hogy később újra olvassátok, vagy egyszer olvashatóak? És ha írtok azt megtartjátok vagy ha kész törlitek? Akik írnak, igaz történeteket vagy fantáziát inkább? És akik írnak, megosztjátok másokkal (persze gondolom csak anonimként) vagy nem adjátok ki senkinek?


Ha valaki szokott írni és meg is osztaná az leírhatja az egyik story-ját. ( ha nem akarja ide mert fél a leoltásoktól vagy hasonlóktól az megírhatja privátban is )



2019. jan. 22. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasni szoktam de nem tartom meg oket.
2019. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Spiritrobber ***** válasza:

Bár nem én vagyok a cél a kutatásban de mire leesett már lepötyögtem...


Amit írtam az csak fantázia volt.

Többnyire nem csak a magam szórakoztatására készültek így mindet olvasta valaki.

Egyet sem tartottam meg lementve.


28f

2019. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megtartom őket.

Egy külső merevlemezen vannak otthon, és publikálom is néha

Mindig megtörtént eseteket írok le

A fantáziálgatás nem az én világom

2019. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 baby_berry ***** válasza:
89%

Olvasni szoktam meg magamnak írni :D


L

2019. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvasni szoktam, leginkább hosszú, fűszeres erotikus regényekben, de olykor önmagukban is különböző oldalakom :D


Írni írok, történetekbe fűzve, csak úgy önmagában nem. Mind fantázia, kitaláció, nem osztom meg őket senkivel sem (egyelőre) :)

2019. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!