Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek, vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, vannak közöttetek olyanok, akiknek elsődleges célotok szex közben, hogy kielégüljetek?

Figyelt kérdés

Számomra férfiként az alapvető udvariassághoz tartozik, hogy figyeljek arra, hogy a lánynak minél élvezetesebb orgazmusa legyen szeretkezés közben, a sajátomé nem olyan fontos. Így nyilvánvalóan az az imponálóbb nekem, ha a lány kicsit önző, és az az ő célja is mint nekem, hogy a lány teljes mértékben kielégüljön. Volt már ilyen kapcsolatban részetek? Szerintetek meg lehet oldani egy ilyen felállást harmonikusan?


29/F


2019. jan. 22. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nem fontos az orgazmus! Ez egy hülyeség ami most nagyon trendi..

Én nekem úgy jó a szex, ha érzem hogy a fiú odavan értem és jó keményen megdug:D ettől megnyugszik a kicsi lelkem mert tudom, hogy szép kislány vagyok:)

2019. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
A legtöbb nő a férfi kedvére akar tenni, ösztönösen, ami nem nehéz, de utána hiányérzetük marad orgazmus nélkül. Idő és gyakorlat mire rájönnek, hogy így nekik sose lesz jó szóval lehetnek egy kicsit önzők. Ne a tinik közt válogass. Aki egyszer eljutott oda, hogy hatalmasakat élvez szex közbe az már mindig tudni fogja mi kell neki.
2019. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szeretem ha mind a két félnek ugyanolyan élvezetes:)
2019. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem volt orgazmusom, mégis itt vagyok. L
2019. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es

Ritka mostanában a GYIK-en is az ilyen őszinte nő :)

F

2019. jan. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!