Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is vicces/égő ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is vicces/égő ez?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Magas (188cm), vékonyabb, sportos alkatom van. Többen mondták már, hogy szerintük jól nézem ki, és nem értik, hogy miért nincs barátnőm. Pár napja az egyik munkatársam, hasonló korú mint én, és ő is fiú.

Szóba jöttek a lányok. Mondta hogy ő már mennyi lánnyal volt. Én meg mondtam hogy de jó neked, nekem még nem volt barátnőm. Aztán rákérdezett hogy szűz vagyok még. Nagyon csodálkozott hogy igen. Nem érti hogy miért pedig szerinte nagyon jól nézek ki, meg mások is mondták már. Bár én ezt nem hiszem el. Ronda nem vagyok talán, de azért jó képű sem.

Nem azért vagyok szűz mert "tartogatni" szeretném, hanem nem találok lány sem kapcsolatra, sem lazább dologra. (Fizetős kizárva, akkor inkább örökre szűz maradok:D :( )


Mostanában idegesít már nagyon hogy szűz vagyok, nagyon kipróbálnám már:)


Ti is csodálkoztatok volna a munkatársam helyében?


2019. jan. 23. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azon csodálkoznék hogy szerinte jól nézel ki :D
2019. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen veszítettem el. Mikor 17 éves koromban gyakorlaton szóba került és mondta H szűz vagyok volt aki nem hitte el és volt aki furán nézett. Akkor 21 évesen. Persze hogy furcsa mert azért ilyenkorra már túl van rajta az ember. De tojd le. Ha te így látod jónak.
2019. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kuldj képet és megmondom tényleg jól nézel e ki.
2019. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Manapság azért nem gyakori, hogy jó kinézetű fiú szűz legyen 21 évesen, de simán előfordulhat. Én is meglepődtem volna kicsit. De semmi gáz, előtted az élet, biztosan találsz majd olyan lányt, akivel jól megértitek egymást és a szex is össze fog jönni.
2019. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pont 21 voltam mikor elveszítettem az első barátnőmmel. Rám is néztek furcsán, de kiakadni nem akadtak.

Annyira nem foglalkoztatott a külsőm, de nem tartottam magam jó külsejűnek. Annak ellenére, hogy mindenki ezzel fárasztott, kivétel nélkül.

Ma már tisztában vagyok a külsőmmel és, hogy mennyire vagyok vonzó az ellenkező nem számára. Most itt tolhatják sokan, hogy biztos nincs jó külsőd, hogy ha ennyi idősen szűz vagy. Szerintem az itteniek zöme a nyomomba se érhetne a testi adottságok terén és én is az voltam 21 évesen.

Persze ez most nagyképűen és flegmán hangzik, pedig nem a külsőm alapján szoktam mérni magam, de attól még a tény tény marad. Illetve a lányokhoz sem ezen keresztül viszonyulok, illetve alapvetően nagyon introvertált vagyok, még ha nem is ezt mutatom.

Még a barátnőm is nézett, hogy én lennék az, mikor mondtam neki. Nála sikerült kiengednem, de ez nem azt jelenti, hogy mindenkivel olyan lennék. Szóval nekem mindig is problémám volt magamhoz engedni az embereket és ez a lányokra is igaz volt. Egy darabig közvetlen vagyok, de egy idő után azt érzem, hogy idegenek törtek be a komfortzónámba. Ezt persze csak az látja, vagy tudja, aki tapasztalta, hogy mi van akkor, hogy ha túl hirtelen akar valaki átlépni egy közvetlenségi szintet. Mert addig egy nagyon nyitott és energikus személyiségnek tűnök. Ebből következően én nagyon sok lányt utasítottam vissza életem során, vagy passzivitásba menekültem, hátha szabadulok:D

És az én esetem csak egy ok, de lehet 1000 másik dolog miatt is, hogy valaki miért szűz ennyi idősen, illetve nekem is volt még más ok is az ilyen alaptermészetemen kívül.

2019. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is küldj lécci képet
2019. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általánosságban viccesnek számít. De, a valóságban meg rajtad kívül csomó ugyanilyen ember van, mint te, ők is csöndben vannak és nem hangoztatják a témát. De ez titok, nem fogják az orrodra kötni, attól még ha ott vannak körülötted is, te vagy a ritkább eset, hogy nyíltan beszélsz róla.
2019. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
viccesnek semmi esetre sem az, égőnek sem nevezném. a legmegfelelőbb kifejezés talán a "furcsa" és a "meglepő".
2019. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!