Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző manapság,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző manapság, hogy alkalmi szexbe mennek bele emberek?

Figyelt kérdés
Ez tényleg annyira elterjedt, hogy kapcsolat nélkül szexelnek emberek egymással?
2019. jan. 23. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire elterjedt, mert névvel és arccal ezt senki nem válalja fel. (Vajon miért😅) de itt elég sokan mondják, hogy csak alkalmi meg szexkapcsolatuk van.

De azért remélem a többség még normális..

2019. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, elég elterjedt. Illetve a fővárosról tudok nyilatkozni.


Ha az ismerőseimet nézem 24-35-ig, akkor azt látom, hogy az ismerőseim harmada van benne vagy ilyen komolytalan, időnként szexelünk valamiben, vagy pedig már volt ilyenben benne.

Itt megjegyezném, hogy legtöbbször ez olyan magányos emberekkel történik, akik adott ismerősük iránt éreznek némi félszeg vágyat, de többre tartják magukat és nem vállalnák be a másik felet. Szóval eben van némi elesett egymásra vagyunk szorulva és segítsünk egymáson dolog. Biztos lehetsz benne, hogy az itt szexkapcsolatokkal dobálózók nagy része is ilyen. Semmi menő nincs benne.

Aztán van és volt persze köztük aki, csak egyéjszakásokat keres, vagy kereset. Fiú, lány egyaránt. Az ilyen alkatú ismerőseim nem csak ilyen szempontból, de általánosságban véve is kicsit ridegek és nem azok akikre bármikor is számítanál.

Illetve van még 2 férfi ismerősöm, akik nagyon is vágynának komolyra, de már nem hisznek benne. Túl sokszor és túl nagyot csalódtak a női nemben és már nem akarnak belemenni semmibe. Az egyik amúgy a 40-50-es egyedül maradt nőkre hajt főleg.


Aztán egy teljesen másik tapasztalat, hogy rám hány lány próbált rám mászni és milyen erőszakosan az éjszakában életem során. Igen meredek dolgokat tapasztaltam, hogy milyenek tudnak lenni az emberek, igen a lányok is. Semmivel nem különbek az átlag férfiaknál.


Aztán végül ott van, amit csak kósza érintkezésekben tapasztalhat az ember. Idegeneknél. Ha hajnalban egy nagyobb és vegyesebb rétegekből jövő buli vége fele nézelődsz, láthatod, hogy 5 perce megismert emberek, hogy rángatják be a másikat taxiba és hasonlóak.

Meg tényleg beszélgetések ilyen 16-22 éves korú gyerekek között. 40 perce ismberik egymást facebookról, mert valamelyik streamelt, majd élőben beszéltek 15 percet és mennek kapualjba, vagy lépcsőházba, hogy azt csinálják...


Szóval igen,

2019. jan. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, akkor, hogy én vagyok az elaradtt de 19 éves létemre, sose volt még ilyenem. Csinos,igényes lány vagyok, de inkább megmaradtam szűznek kapcsolat hiányában minthogy csak dugaszoljak. Pedig tett ajánlatot nem 1 pasi..valamelyik tetszett is, de köszi, nem kell, hogy ringy_nak tituláljanak
2019. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok barátnőmnek van, de a többsége szerelmes is a csávóba vagy fordítva. Én undorodom az alkalmi szextől. Inkább megvonom magamtól, de olyannal akit nem szeretek nem fogom. 22/L
2019. jan. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem annyira elterjedt, mint ahogy a GYIK-on azt gondolják az emberek. Mondom ezt úgy, hogy már volt több alkalmi szexkapcsolatom is.
2019. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!