Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy férfi 26 évesen szűz?

Figyelt kérdés
Van még ilyen egyáltalán? Vagy csak én vagyok az egyetlen ilyen?
2019. jan. 24. 18:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Én lassan 28 évesen is az vagyok.
2019. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
Jelen 26 vagyok és még szűz
2019. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Én idén leszek 30 és még az vagyok :D
2019. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

És Ti terveztek ezen változtatni, vagy már beletörődtetek?


Szerintetek mi az oka, hogy még azok vagytok?

2019. jan. 24. 18:48
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Sok oka van de legfőbb talán a 158 centis magasságom. Az 1. válaszoló vagyok.
2019. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem te vagy az egyetlen. Én is 24 évesen vesztettem el, de hadd mondjak valamit! Ismerem a helyzeted, és lássuk be oka van hogy még nem jött össze. De ne aggódj, tudom hogy milyen érzés ebben a korban az utcán végig menni és egyfolytában minden nő azt juttatja eszedbe, hogy milyen lehet a szex. Őrjítő tudom. De mikor átestem rajta és 2 év után vége lett az eddigi egyetlen komolyabb kapcsolatomnak rájöttem, hogy egy nő nem pótol ki semmit az életben. Legalább is ha nem az igazirol van szó.

Sőt azt tudnám mondani hogy elvette a kedvem a további kapcsolatoktól, mert fölöslegesnek látom. Ha nem a megfelelő nővel élsz akkor csak annyit érsz el, hogy amennyit kapsz a kapcsolattól annyit el is veszítesz az életedből. Időt, energiát, pénzt és a vége úgyis ugyanaz hogy szét váltok. A szex meg nem akkora nagy durranás mint ahogy beállítják az emberek, persze a belső hang mindig ott van, hogy jó lenne valaki, mert emberek vagyunk de nálam elenyésző erőt képvisel.

Úgyhogy annyira ne sajnáld a dolgot.

Keress egy nőt hogy megszabadulj ettől a kínzó állapottól, és annyi. Viszont számolj rá hogy utána az üresség érzése marad javarészt, mert elérted amire vágytál de rájössz hogy nem old meg semmit.

Tudod van az a mondás ha nem kapod meg azért szenvedsz, ha megkapod meg azért.

Én is már maximum azzal a nővel fogok kezdeni akiből ki nézem hogy ő lehet akivel tudok élni, csak azért hogy legyen valaki meg legyen szex tuti nem, mert nem kompenzálnlja azt a sok problémát amivel egy eleve halott kapcsolat jár... Ennyi jutott eszembe, sok sikert bro 😂

2019. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintetem sok ilyen van.

Igazából én is azt hittem sokáig hogy örök szűz maradok de 20 évesen "megmentett" egy lány. :)


De attól még továbbra is úgy érzem hogy sosem lesz barátnőm, pedig nagyon szeretnék, meg majd családot is szeretnék.

21 éves vagyok jelenleg.

2019. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

32és még az

Nem is lesz

Nekem olyan nő nem kell akit csak a pénz meg maga érdekel

2019. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
Sok ilyen van, és a legtöbben ráfogják valamire, amiről nem ők tehetnem(pl magasság), közben csak tennie kellene érte, változtatni a hizzáállásán. Ismerek nagyon pici pasit aki évek óta együtt vagy egy szintén pici csajjal. Ismerek 165 centis pasit, aki évek óta együtt van 187 centis nővel. Ismerek csúnya nagyhasú tokás srácot, akinek 2 gyereke van egy szép csajtól, mert annyire kedves és lehengerlő stílusa van. Csak rajtatok múlik...
2019. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
még megvan a szűzhártyád?
2019. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!