Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Férfiak! Ti is úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagybotos kérdése:

Nők! Férfiak! Ti is úgy látjátok, hogy amikor egy férfi orálisan kényeztet egy nőt, abban több az adás, /az hogy nyújt valamit? / Több benne a lelkület? Talán a romantika is?

Figyelt kérdés
Férfiak! ti szívesen teszitek? Valóban jó érzés adni? Lelki értelemben mit éltek meg ekkor? / pl.én azt, hogy kapcsolódom a szeretett nőhöz, és létrehoztam benne , nála valami pozitív értéket./ Tudnátok ezt jobban kifejezni?
2019. jan. 25. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Mármint mihez képest? A dugáshoz? Vagy ahhoz, amikor a nő csinálja a férfinek orálisan?
2019. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, jó érzés adni, főleg a szeretett nőnek. Nyilván engem is jó érzéssel tölt el, hogy neki jó.
2019. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Èn imádom nyalni ès +ujjazni közben.Jò èrzès, hogy tevèkenysègem hatására olyan testi örönöt okozok neki amitől teljesen ellazul ès átadja magát az elvezetnek egèsz testèben. Ujjazás közben ezt mèg belūl a testèben is èrezni.
2019. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én egyszer próbáltam puncit nyalni az akkori párom kedvéért, de nagyon nem izgatott fel se a látvány se a nyalás. Pár percig próbálkoztam de már a barátnőm is látta rajtam hogy nem élvezem és nem sértődött meg amikor abbahagytam. Ő szerette a farkamat orálisan kielégíteni de kértem hogy csak akkor csinálja, ha ő élvezi, mert nem igazságos hogy én nem nyalok ő pedig leszop.

Utána lett még egy barátnőm vele már előre közöltem hogy nem szeretek nyalni, ő szintén nem szeret szopni úgyhogy orálisan egyikünk se elégítette ki a másikat így voltunk együtt egy évet, most nincs senkim, de továbbra se akarnék nőket orálisan kényeztetni, nincs gusztusom hozzá. 27/f

2019. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretek egy lányt, sőt, szerelmes is vagyok belé, akkor igen, nagyon oda tudom tenni magam, mert nekem iszonyú jó érzés, mikor azt látom, hogy beleremeg az egész teste, annyira élvezi.

22f

2019. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A többség nem jól csinálja illetve nem is igyekeznek, de ha ők kapnak azt élvezik fura.
2019. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy nem csak a partnerért teszem, hanem nagyon szeretem csinálni.
2019. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én imádom kinyalni a páromat.Persze kapni is szeretem.De engem nagyon felizgat ha csinálom.Utójátáknak is szeretem csinálni!42f
2019. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Czoch Andor ***** válasza:
Bármilyen puncit ugyanazzal a vonzalommal, beleéléssel, szeretettel, boldogsággal, örömmel és hévvel, nyalok. Fontos vagy számomra, bármilyen életkorban. Gyengédség illet meg, és rád figyelés. Éreznem kell minden apró rezdülésed, lihegéseed. Ezek a maguktól jövőek, különösen a hangjaid, az én jutalmam, az én lelki feltöltődésem. (A fütyimmel nem kell foglalkoznod, megteheted, de nem várok viszonzást) Idős férfi vagyok, sok érintést, nyelvjátékot, kielégülést, orgazmus-halmozást éltem már át, és sok pozitív, -- mikor jössz újra?-- visszajelzést kaptam. Zene a mindenem : a hölgy lélegzete, hangja, beszéde, egészen az orgazmus isteni hangjaiig, ami a kielégültség zenéje. Számomra a hölgy öröme, kéje a fontos, szoríts meg, hangokkal, és mozdulatokkal is jelezz vissza. Ettől tovább izzok, és felgyújtlak téged is újra. Hosszú kényeztetéssel, elnyújtott, és számos orgazmust szeretnék nyújtani! Nagyon szeretek puncit nyalni, és ezt szívvel teszem. Legyen egyéniséged, és add magadd!
2019. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Czoch Andor =Nagybotos
2019. máj. 30. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!