Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan felnőtt nő, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan felnőtt nő, aki sem oda, sem vissza nem szereti az orális szexet, semmi pénzért nem csinálná? Ha igen, mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy már volt ilyen kérdés mástól, de én nem találtam itt egyet sem.
2019. jan. 25. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Gusztustalannak tartom.Mindennek megvan a maga helye.A f..z a p..ába való,nem szájba.
2019. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
A barátnőm nem akar szopni, de azt szereti ha nyalják.
2019. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor a szexfilmekben miért csinálják? Nem jár együtt a szexualitás némi gusztustalansággal is?
2019. jan. 25. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert őket azért fizetik.
2019. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

A válasz egyszerű: van, akivel semmi pénzért nem csinálná, és van, vagy majd lesz, akivel viszont nagyon is. Minden a partnertől, illetve a hozzá fűződő érzelemtől függ. Rengetegszer olvasni itt is: eleinte nem akartam, de a mostani pasimmal/párommal/férjemmel imádom csinálni. Ez érvényes oda-vissza.

Hogy mi az oka? Az érzelmek, a szenvedély.

2019. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
az orális szex ugyanúgy természetes része lehet egy egészséges szexuális életnek, persze mindig vannak kivételek
2019. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Én próbáltam a szopást, de már a pénisz ízét/szagát megérezve elhánytam magam. Nem a tisztasággal volt probléma, egyszerűen nem bírja a gyomrom a farok alap szagát sem.

Több partnerrel próbáltam, mindegyiknél ugyanaz volt a végeredmény.

Ami nem megy, azt nem fogom erőltetni🤷‍♀️

2019. jan. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!