Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Talalkoztatok mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Talalkoztatok mar akkora penisszel (labak kozott), hogy inkabb visszakoztatok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen vagyis inkább nem jött össze

Közepes átlagosra számítottam

És az volt a reakcióim: "Jézus Isten mi a fsz ez azt kuuuuu b+, Ez izé nem fog menni , ez bitang banyek"


Hát igen meglepődtem, ekkorát nem láttam élőben.

Amúgy nagyon szép volt neki

Csak hát hosszú is volt még elég vastag.

Mondtam neki,hogy ne haragudj de EZ nem fog be férni mert pici a lyuk.

Persze unszolt hogy azért próbáljuk meg, finoman csinálja.

Én meg ,hogy NE sértsem meg a büszkeségét adtam neki egy lehetőséget...

Tényleg óvatosan nyúlt hozzám kellő képpen felizgatott és már már én vágytam arra,hogy be tegye..

Hát ott ugrott a majom a vízbe a bejáratnál mert még a feje se fért be.

Emlékszem szegénynél vörösödött a feje és mondta,hogy "bszkiii ilyen még nem volt Ő így még nem járt a 29 éve alatt ,hogy valakinek túl nagy légyen a mérete"

Én is elég kellemetlenül éreztem magam és mondtam Neki hogy " Bocsi,de én szóltam"

Aztán,hogy ne maradjon úgy álló béével segítettem rajta. Szájjal meg kézzel.


Hogy mekkora volt centire azt Én nem tudom bizonyítani bár meg kérdeztem azt mondta hogy fuu 10 éve mérte meg kiváncsiságból akkor 17centit mért..

Most hiába mondom itt h szerintem volt az 18-20 centis is tudjatok, hogy van ez... Nők és a szem mérték... arra ne alapozzon senki..


Igazából ennyi az én kis történetem...

Igen utasítanak vissza férfiakat a túl nagy méret miatt


N

2019. jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Igen, egyszer. Ha nem láttam volna el se hiszem.
2019. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
3x voltam nagyobb szerszámmal. Az első pasim akit szerettem és vele vesztettem el neki olyan 18cm volt. Kellemes. A másik pasinak olyan 22cm volt. Ott úgy jártam h alig ment be. Nem kényeztetett eleget mert szentül megvolt győzödve h a nagyobb méret miatt tuti elélvezek. Nem lett így. Életem legrosszabb szexe volt. És az utolsó nagyobb kb 20 centis volt. Nos a cink az h nagyon vastag is volt neki. Szájjal is alig tudtam kényeztetni mert pici a szám. Úgy nyaltam csak mint a fagyit. De a szex nagyon kellemes volt vele. 22/L
2019. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs (túl) nagy nekem, nem azért tettem fel a kérdést :) És nő se vagyok, fura is, hogy nem jött még privát :D

Csak ma felvetődött egy ismerőssel a téma, egy vicces képet találtam. :)


Köszönöm a válaszokat, jöhet még, viccesek ezek a sztorik, én olyat hallottam vkitől, h meglátta a farkát és szó szerint megszökött a pasitól. :D

2019. jan. 27. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!