Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire számíthatok első együttlé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok első együttlét során?

Figyelt kérdés
Tudom lehet ciki de lassan 30 vagyok és még szűz. Most úgy néz ki nagyon komolyan alakul egy csinos lánnyal meglepődtem hogy egy ilyen csinos lánnyal összejött kapcsolat több mint 3 hónapja járunk csók volt, viszont már úgy érzem nagyon szeretne együtt lenni velem mert már megemlítette hogy mit szólnék ha együtt aludnánk és filmezünénk egyet. Így úgy érzem elkerülhetetlen lesz a szex, nagyon félek hogy mi lesz az első együttlét során, mire számíthatok?
2019. jan. 27. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyárilag vagy ezen a szinten vagy ez valami továbbképzés következménye!

Lassan 30 vagy és együtt alvás után mégis mire számítasz?

Óh! Anyám segítsd az elesetteket!

2019. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szexre számithatsz! ha esetleg hamar elmennél, csak annyit mondj inkább hogy rég voltál nővel, és kis pihi után kövi menet. sok sikert!
2019. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lazulj le az lenne a legjobb, jó lesz, romantikus lesz. :) élvezd ki merz ez a legjobb rész :D
2019. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem irigylem a kiscsajt...
2019. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!