Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszabb lett a szex körülmeté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszabb lett a szex körülmetélés után mint fitymaszűkülettel? Fog ez változni?

Figyelt kérdés
Jó egy éve fitymaszűkület miatt körülmetélésen kellet átesnem. Akkor működött és nem volt olyan rossz a szex. Azóta furi az együttlét, olyan érzés mintha nem az én péniszem lenne, nem érzem úgy az ingereket mint előtte. Nagyon furi a dolog. Aktusnál elég hamar lekonyul emiatt. Voltam több urológusnál és azt mondják ez még azért lehet javulni fog, meg hogy vizuális ingerre figyeljek meg hasonló okosságokat mondanak...
2019. jan. 29. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fog. Ebből is látszik hogy a szűkületre nem a vagdosás a megoldás. Hiába a sapkátlanító lobbi.
2019. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg javulhat, nekem jobb is lett. Tanácsolok sikosító vagy krém használatát. Illetve krém használata azért is jó az első időkben, hogy a makk ne száradjon ki. Nekem a kamillás nagyon jót tett.
2019. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

No szép! Nekem is fitymaszűkületem van, épp ezért gondolkodtam a körülmetélésen…

De ezt olvasva inkább marad minden a régiben…

2019. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 E-Zsolesz válasza:
62%
Nyugodtan terjedjen a gyulladás az egész péniszre és a libidóra... Jó ötlet. ;-)
2019. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyulladás, utolsó?
2019. febr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom is korul lett metélve 17 éve. Azt mondta rettentő érzéketlen lett a pénisze. Van hogy ő is lekonyul. És sokaig tarto erőteljes aktussal tud elmenni. Neki rövidre varrtak azt mondta szerinte ez a baja.
2019. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
A fitymaszűkület mögött tulajdonképpen gyulladásban áll a makk és ez további szövődményeket vagy átterjedéseket okozhat. Értelemszerűen, mint a testen bármi ilyen kezeletlen probléma.
2019. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz.
2019. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7. Akkor lehet így kéne hagyni mert gyulladás miatt úgy néz ki sokaknak mégis jobb a szex mert most metélten már nem jó
2019. febr. 2. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!