Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kell átlagon felüli fizikum a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell átlagon felüli fizikum a férfiaknak, hogy kielégítsenek egy nőt?

Figyelt kérdés

Félek elfáradok majd pár csípőtolás után. (Tudom nem csak ebből áll stb, ne offoljatok légyszi)


Szóval fontos ehhez a fizikum?


2019. jan. 29. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért ne pánikolj, ha nem vagy anorexiás, bírni fogod, legfeljebb nem emelgeted a partnered. 😊
2019. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az átlag bőven elég. Ha meg nem egy sportoló csajjal vagy együtt, akkor nála amúgy is erősebb vagy (ezt szeretik érezni), tehát no para.
2019. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én vékony testalkatú fiú vagyok. De nincs gond szexnél. 190/70


21f

2019. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én 58 kilósan felül vékony voltam alul átlag körüli kb, nem volt gond


most 80 körül felül vékonyabb lábam eléggé izmos, szintén nincs gond


inkább póz és fizikum függő

mert más-más felállásban más-más izomzat kell

2019. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ettő nem ugyanaz!

Lehetsz te egy izom pacsirta,ha egy vékony ember aki normál testalkattal le kőröz.

Sok kardio edzés csodára képes.

2019. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5 ös vagyok

Lemaradt az eleje.

A fizikum és a kondició nem ugyanaz!

2019. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Természetessen kell. Zsákszámnyi szteroid elfogyasztása szükséges egy nő kielégittéséhez másképp nem megy. Ugy kell dugni mint az mp40 minimum de ez a legalja. Ja és fordulatszám mérőt is rádkötik szoval mem tudsz csalni 8 9 ezret is le kell tudni andni.
2019. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gyépésmérnök ***** válasza:

Az izmos fizikum inkább látvány-szempontból izgatja és viszi közelebb a nőt az orgazmushoz.

Nekem is végig szokták simogatni közben a karomat.

2019. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bummer ***** válasza:

Nem kell de ajánlott jó állóképesség és kiegyensúlyozott vitaminháztartás. Szex közben sok kalóriát égetsz, élvezéskor rengeteg energiát kiadsz. Ezért van az hogy sokan bekómálnak utána.

Meg van pár olyan póz ami után frankó izomlázad lehet.

2019. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Álló 69-hez mindenképpen kell egy fizikum, a többit szerintem átlaggal is simán meg lehet játszani.

De ez persze függ a partnertől is. Van aki igényel pl. egy kicsit akár hosszabb intenzív szexet is. Ha most obszcén és vulgáris akarok lenni, akkor igényli, hogy keményen, izomból szétbsszák. Nem minden körülmények között vágynak a nők egy érzelmesebb együttlétre. Ha egy ilyen partnered lesz, akkor ott bizony kell fizikum. Nem extrém, de kell.

A másik, hogy ha egy nem nádszál leányzóval vagy együtt, akkor ő aztán teljesen elfogja veszíteni a fejét, ha őt is fel tudok simán kapni. Mikor egy ilyen lány is érezheti magát "törékeny nőnek" egy férfi mellett, illetve a tudat, hogy az a férfi milyen erővel bír.

Erre mondhatja bárki, aki nem olyan erős, hogy ez semmit nem jelent, de szerintem az a tény magáért beszél, hogy pl. a mostani barátnőm is szó szerint azon nyomban nedves lesz, ahogy felkapom, vagy magamhoz rántom szex előtt. Előzmény nélkül egy ilyen mozdulat után ha lenyúlok, már el is kezdett nedvesedni és nem ő az egyetlen.

2019. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!