Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknak mennyire intenzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak mennyire intenzív az orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Én nagyon élvezem a szexet, de igazából köze nincs az orgazmusomnak a pároméhoz, van, hogy szinte semmi, van, hogy jóval több, de hát akkor is 1%-a se szerintem a női orgazmusnak. Kíváncsi lennék ki mit érez, mennyire különböző, mennyire intenzív?
2019. jan. 29. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Fogalmam sincs, nem volt még női orgazmusom... :/
2019. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 10es skálán 6 és 10 között változik.

Ha 10es, akkor hörgök és üvöltök mint egy farkasember átalakulás közben (aki ismer, tudja miről beszélek)

2019. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gyépésmérnök ***** válasza:
53%

Sok tényezőtől függ:

- Véralkohol szint. Ha sok van bennem, van hogy úgy megyyek el hogy nem is érzek belőle semmit.

- Mennyi ideig tartott és milyen minőségű volt előtte az izgatás. Egy jó szopás intenzívebb orgazmust okozhat mint egy rossz szex.

- Pillanatnyi hormonszint: Ha szex előtt nem sokkal lenulláztam valami mással, nem sok élvezet lesz a szexben sem.

- Zavaró körülmények is befolyásolhatják. Rádnyithat a férj vagy ilyesmi :)

2019. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Én is egyet értek veled kérdező. Most jöhetnek azzal, hogy honnan tudnánk, nem vagyunk nők. De hogy milyen reakciókat vált ki egy női testből egy orgazmus, azt látjuk.

Szóval mondhatom, hogy nekem is töredéke egy női orgazmushoz képest. Bár az igazság az, hogy nekem szerintem egy átlag férfihez képest is enyhébb. Nekem a kellemestől a az igen jó érzésig terjed a skála. Olyan, hogy nagyon, vagy eszement jótól a teljes katarzisig soha nem volt. Se egyedül, se lánnyal. Soha nem kerülök önkívületi állapotba, nem nagyon vannak önkéntelen reakcióim, pláne nem remegés. Illetve, hogy ha bizonyos ponton tartom vissza, ami amúgy direkt van egy bizonyos dolog miatt, amit most nem részleteznék, akkor egyenesen kellemetlen az ejakuláció, továbbá van, hogy konkrétan semmit nem érzek, csak hogy valami áthalad a húgycsövömön.

Persze ezt a partnereim annyira nem látják, mert kicsit rájátszom. Az első barátnőm mindig a szememre hányta, hogy nem látszik rajtam semmi, hogy én élvezném. Aztán később megtapasztaltam, hogy a lányok is jobban begerjednek és ez által gyakran ők is könnyebben elmennek, hogy ha elve az én odavezető utamon kicsit látványosabbra veszem a dolgokat, illetve hogy a végén várják tőlem is a szintén kicsit megjátszott finálét.

Másrészt meg alapból a lányok többre is képesek mint én, kivétel, hogy ha azt a bizonyos dolgot csinálom aminél írtam, hogy kellemetlen az első, de olyankor állva marad és egymásutánba többször is elmehet az ember.

2019. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az van hogy sok hetero ugy hal meg ,hogy nem tudja mi a jo nagy élvezés,,egy sima maszti meg dugassal persze elélveznek,de erre irányzul a kérdés,hogy milyen intenziv??hat igy csak közepes orgazmusotok lesz.akkor oriasi ,ha a prosztatat ingerlik közben es élvezésnél nem haggyák abba..én fiu vagyok es pl,ha dugnak,pont a makk a prosztatám ingerli es akkorat élvezek,mint meg soha sima masztival..es magamhoz se nyulok,,csak dugnak es a csucson magatol spriccel..szal sajnalom a heterokat,hogy nem tudják meg sose mi a kánaán
2019. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az orgazmus nekünk is, de én is úgy gondolom, hogy a nőknek sokkal jobb lehet. A legtöbb nő, akit láttam elélvezni, remegett az egész teste, és szinte önkivületi állapotban volt orgazmusnál, na ez nálunk férfiaknál nincs meg.
2019. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!