Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak hetero szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak hetero szexuális urológusok a magyar egészségügyben? Miért választja valaki ezt a pályát férfi létére?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 20:43
 1/9 A kérdező kommentje:

Komolyra fordítva a szót, várom az értelmes, provokációtól mentes válaszokat. Engem kifejezetten érdekelne, hogy egy férfi miért választja ezt a pályát és hány évet tanul ezért. A környezetetek mit szól hozzá, hogy urológusok vagytok?


Sajnos felidegesített az első válaszoló kicsit sem hasznos válasza és elszaladt velem a ló.

2019. jan. 29. 20:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az urológus a húgy- és nemi szervekkel foglalkozó szakorvos. Nemcsak a férfiak fordulhatnak hozzá, foglalkozik mindkét nemnél a vesékkel, a húgyutakkal, a húgyhólyaggal, a nemi szervek húgyutakkal közös szakaszaival, férfiaknál a prosztatával, herékkel.


Inkább olvasnál utána mivel is foglalkozik az urológus.

2019. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lennének?

Nem azért tanul valaki tizen éveket hogy élvezze ha egy férfi meztelen testét fogdossa.

Meg amúgy az urológia nem csak a férfi nemi szervvel foglalkozik!

2019. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bummer ***** válasza:
82%

Ne haragudj, de a te kérdésed ostoba. Szerinted az urológusok melegek mind?

Akkor van ott baj.

De ebben az esetben beajánlak az egyikhez. Olimpiai vizilabdázó volt, hetero, kiváló szakorvos.

Egy keze akkora mint az én két kezem együtt véve.

Ott kitisztulna az elméd egy vizsgálat alatt.

2019. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én orvostanhallgató vagyok (lány), nekem eszem ágában sincs urológusnak lenni, de nem a seggek miatt, csak szimplán nem érdekel. Van 2 fiú ismerősöm is, aki urológus akar lenni. Igazából a prosztata vizsgálat orvosi szempontból nem nagy valami, bedugod az ujjad, megnyomkodod aztán kihúzod. Egy idő után ugyanolyan vizsgálat, mint bármi más. Az urológus sok nőt is lát, tévhit az, hogy az urológus péniszdoktor, vagyis csak férfiak mennek oda. Az összes kiválasztórendszeri betegség, tumor, baleset, nemátalakító műtét oda tartozik. Ha ez érdekli...
2019. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt is kérdezhetted volna, hogy miért lesz valaki proktológus (a vastagbél utolsó szakaszával, a végbéllel foglalkozó szakorvos) .
2019. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nőgyógyász ak tanulok nő létemre még is hetero vagyok, azért tanulom ezt hogy segíthessek másokon.
2019. jan. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
én lennék urologus,,de a táblára kiirnám,hogy csak helyes fiatal fiukat vizsgálok :DDDDD öreg aszottak kiméljenek :DDDDDDDDDDD
2019. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószinű azért válassza ezt a pályát, amiért a kollegája szemész, tüdőgyógyász lesz.
2019. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!