Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Nektek bejonnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Nektek bejonnek a csunyább fiúk? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 22:21
 1/9 anonim válasza:
26%
Nekem szinte csak a csúnyább fiúk jönnek be, miért? Mert nem kell attól tartanom hogy megcsal és mindent beleadnak a kapcsolat, és nem vagyok csúnya ha valakit érdekel, csak nekem nem a külső a fontos
2019. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1-es hány éves vagy?
2019. jan. 29. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs rengeteg pénzük, akkor a csúnya fiúk 30 évesen is szüzek maradnak. És az nem nagy dicsőség ha valaki úgy szerez nőket hogy a pénzével vonzza őket.

Az a dicsőség ha valaki jóképű és férfias és fel tudja kelteni a nők érdeklődését pénz nélkül is. Nem kell aggódni miattuk, mert ők nem szerencsétlen szüzek. :)

2019. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

# 3

El kell,hogy keserítselek pénz nélkül feldughatnád magadnak a "szép"ségedet.

Te egoista barom

2019. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De kis ideges valaki.

Éppen ez benne a dicsőség, hogy a kisugárzással, jó dumákkal hódítod meg a nőket. Pénzzel a nők legalját hódítod meg, az anyagias, önző nőket.

2019. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem jönnek be a csúnyább fiúk.

Csak a helyesek.

2019. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem se jönnek be sajnos. Nem érzek vonzalmat egy csúnyább pasi iránt. Persze kinek mi a csúnya. Nekem a nagyon vékony vagy mamlasz arcú palik a csúnyák. Nekem a férfias alkat tetszik és az ha valaki ad magára. Sportol, rendben van a haja és a bőre is és nem büdős. Nem kell egy Brad Pittnek lenni ehez. 22/L
2019. jan. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát... végülis a fiat multiplát is megvette valaki
2019. jan. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" nem kell attól tartanom hogy megcsal és mindent beleadnak a kapcsolat"

Te csak azt hiszed. Én is ilyen naiv voltam, aztán jött a pofáraesés.. Alamuszi nyuszi nagyot ugrik..

2019. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!