Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem vagyok helyes és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok helyes és vékony is vagyok akkor szüzen fogok meghalni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Igen.
2019. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
A vékony pasik még akkor se kellenek a nők jelentős többségének, ha helyesek. Nem férfiasak, nem izgatja fel a nőket a testük látványa. Most felnőtt nőkről beszéltem, nem tinilányokról.
2019. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Én is vékony vagyok, és hát nem vagyok valami sikeres. De már nem vagyok szűz

21f

2019. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Sokat számít nálunk csajoknál az is h milyen a személyisége van egy pasinak, és attól h te nem tartod magad helyesnek még más csaj lehet h nem így gondolja.

2019. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Pasim egész vékony. Jó nála vannak vékonyabbak is, de nálam ő már vékony. Nagyon bejön a külseje, tetszenek a vékony pasik, csak magamat nem szeretem látni mellettük, mert én nem vagyok vékony

Rengeteget számít a belső :)

2019. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

péniszed is vékony?:D


mer általában az szoktt lenni a gond itt, csodálom, hogy itt nem:D

2019. jan. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
menj ki az utcára és nézz körbe. Számold össze azokat a felnőtt apukákat az utcán, akik szintén nem Adoniszok, nem top-modellek, de mégis van karikagyűrű az ujjukon, vagy látszik, hogy családos apukák
2019. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6 os

ez a két dolog nem függ össze!

én vékony vagyok, de a péniszem nem vékony.


190 /70 vagyok

péniszem 15/4.5

2019. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell kigyúrt állatnak lenni de egy olyan pasi akin nincs egy minimális izom se és sovány az EGY NŐNEK SE JÖN BE. Nem férfias, nem indítja be őket a látványa. Lehet ezzel vitatkozni de nem érdemes mert ez az igazság.
2019. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Imádom, mikor férfiak tényként közlik, hogy mi jön be a nőknek:D Amúgy nekem, mint NŐNEK pont a vékony fiúk/férfiak tetszenek, a minimálisan kidolgozott test előny, DE nem elvárás, az izmosabb test egyenesen taszít.
2019. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!