Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Soknak szamit ha 18 evesen 7...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soknak szamit ha 18 evesen 7 sraccal fekudtem le osszesen?

Figyelt kérdés

Szeretem a vadabb ferfiasabb pasikat es ha van lehetosegem akkor ki is hasznalok a kinalkozo alkalmat.

En azt mondom erre hogy elvrzem az eletet de van aki azt mondta hogy ribi vagyok.

Szerintetek?



2019. jan. 31. 20:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
69%

Tény, hogy nem vagy hamvábahót naccsága, de nekem ezzel semmi bajom: többet tapasztalsz, nagyobb örömöket tudsz okozni - lesz viszonyítási alapod...

Sokat tudni, sokat dugni jó dolog!(én mindig ezt mondom)

2019. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%

Drágám! A lúdnyom nem látszik a vízben!

Miért kellene bárkinek az orrára kötni hogy az elsőn kívül bárkivel is voltál-e? De az elsőhöz sincs köze. De ha már nem vagy szűz, azt nehezebb letagadni! :)

F/60

2019. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%
Dugtam mar olyan 15 evest aki tobb faszival volt mint en lannyal 22 evesen szoval szerintem egyaltalan nem szamit soknak
2019. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Clay Morrow ***** válasza:
53%
Kapcsolatból nálam kiesnél.
2019. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
6%
szerintem sok...kapcsolatra biztos nem kellenél,de ennyi bré után még csak beléd sem raknám.
2019. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
41%

Ne hallgass ezekre a válaszolókra. Egyáltalán nem gáz, hogy együtt voltál már 7 férfival. Ezt csak is a benned lévő érzések dönthetik el, hogy sok-e vagy sem. Ha élvezted a szexet, és egyik partnert sem bántad meg, akkor minden rendben van. Egy szexuális viszonyban senkinek a véleménye nem számít, csak az, hogy mindkettőtöknek jó legyen és egyikőtök se sérüljön.

Én 19 éves vagyok, pár nap múlva 20 és 12 férfival volt szexuális együttlétem és dupla ennyi emberrel csókolóztam (lányokkal is). Az összes partnerem közül csak egyre mondom azt, hogy ha visszamehetnék az időben, nem feküdnék le vele. Nem érzem magam sem ribinek, se semmi negatívnak. Az ember értéke nem csökken azzal, hogy több emberrel feküdt le. Sőt... én azt érzékelem, hogy sokkal tudatosabb lettem a testemmel és az érzelmi világommal kapcsolatban. Rengeteg tapasztalatot szereztem, ezért tartom fontosnak közben az önvizsgálatot, hogy kitapasztald a saját határaidat.

Sose szégyelld magad, akármennyi szexuális partnered volt. Viszont vizsgáld önmagad, az érzéseidet. Ha úgy érzed, hogy nem sérülsz és a másik fél sem, akkor tégy szabadon, ami jól esik. 😊

2019. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
80%

Imádom a ribiket. Nem érdekel kivel volt előtte. Én is egy csomó csajjal voltam mert a férfiak is ribik. :D


Mellesleg: Soha ne érdekeljen hogy ki szerint sok vagy kevés! Ez a te magányügyed.

35F

2019. febr. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
37%

Egyetemista koromban én is 7-tel feküdtem le.

Egyszerre.

És mégis boldog, kiegyensúlyozott 2 gyerekes családanya lettem.

36N

2019. febr. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi ribi gyűlt itt össze. :D Mondjuk én azokra a férfiakra is érdekesen nézek akiket nem zavar hogy 19 éves koráig több pasival dugott mint egy átlag 22 éves. 18 évesen a 7 pasi nálam azt jelenti hogy szóba sem jöhet. Vagy legalább is nagyon speciálisan kellene igazodnod az igényeimhez.
2019. febr. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Á.Zoli ***** válasza:
86%
Én azt mondom, hogy egy életünk van és, ha mindig azt nézzük, mi helyes és mi nem, akkor sok olyan dolog kimarad, ami élményekkel gazdag emlékeket hoz öregségünkre. Ha van alkalmad megtenni dolgokat és jól is érzed magad közben, esetleg ezzel nem ártasz másoknak, akkor ne törjön fölötted pálcát senki, pláne olyan ne, aki titkon irigy ezért :)
2019. febr. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!