Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mennyire szeretitek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire szeretitek?

Figyelt kérdés

Igazából a bdsm szexről lnenne szó.

Szóval ti nem tartjátok beteg dolognak? Milyen szerepben szerettek lenni? Mi az, ami nálatok még belefér, mi az, ami nem?

Előre is köszi a válaszokat!



2019. febr. 1. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én élvezem, csak a dom oldal tetszik

hát elég hosszú a lista mi fér bele, egy részét már meg is éltem


tabuk a tűk, pengék és durvább SM


F

2019. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem azt mondom, hogy betegnek tartom, de én semmi pénzért nem mennék bele. Engem se kínozzanak semmilyen módon, de én se tudnék egy lánynak, akit szeretek, olyat csinálni, ami fáj neki. Már az is nehezemre esne, hogy a kezeit az ágyhoz kötözzem például.
2019. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sub szeretek lenni
2019. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alárendelt szeretnék lenni, ez a dolog érdekel. Meg mindenféle lábfétises domináns, alázós dolog.
2019. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tartom betegnek. nekem mindket szerep tetszik. es a kikotozes jon be
2019. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tartom beteg dolognak ;)

Mindket oldal bejön es elég sokdolog bejon belőle...


18/F switch

2019. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tartom betegnek, sőt én igénylem, hogy a kapcsolataim szerves része legyen.

Mindkét oldal vonz, azt mondanám 70-30%-os arányban inkább a domináns. De alapvetően switch vagyok.

Természetesen vannak olyan dolgok amik nem férnek bele, pl. tű, vér, maradandó nyomok, kaki, pisi... valamint én úgy vagyok vele, hogy a BDSM a lakás falai közé való, így a nyilvános dolgok is ki vannak zárva.

Ami belefér? azt valószínűleg estig sorolhatnám.

24/F

2019. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szeretném, csak a párom mostanában nem igazán van benne az ilyenekben. Mindkét oldal jöhet, értelmes határokig. Maradandó nyomok és kockázatos dolgok (pl. fojtogatós szex, stb.) persze kizárva, ilyeneket nem akarnék és én sem tudnék csinálni.
2019. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!