Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mi a legjobb, amit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a legjobb, amit a nő tehet, ha nem áll fel/lelankad?

Figyelt kérdés

Nektek mi vált/válna be a legjobban, minek örülnétek ilyenkor vagy mi az, ami csak rontana a helyzeten (testi vagy lelki szempontból is)?


Egyáltalán honnan tudhatom, hogy mondjuk miattam történt ez, mert nem talál annyira vonzónak? Mert az esetben nyilván felesleges is bármit csinálnom...


2019. febr. 1. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha igazán vonzó vagy, vagy kicsit rámenősebb, akkor biztos a siker. Nekem személy szerint nincs bajom a merevedéssel és a hosszú szexelésekkel.
2019. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Ha picit lankad a pasi, az orális kényeztetés mindig visszahozza a merevedését a pasiknak - ezt tapasztaltam.


30N

2019. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat (a privátokat is, de nyugodtan írhatnátok ide, na mindegy...)


Nekem jelenleg nincs párom, nem azért tettem fel a kérdést. Még sosem találkoztam a jelenséggel személyesen, inkább felkészülés gyanánt kérdeztem, hogy ha esetleg előfordul, tudjam hogy reagáljak.


És légyszi ne írjatok több privátot, inkább itt válaszolok. Köszi

2019. febr. 1. 19:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig a leghasznosabb választ egy nőtől kaptam! Férfiak heló
2019. febr. 1. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Használja a szájt meg a nyelvét és felal.

Ha esetleg a hátsómat is szereti kényeztetni akkor tuti a siker.

2019. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ölelés meg kis babusgatás nyugtasd meg hogy nincsen semmi baj ettől még ugyan olyan férfi a szemedben. Utána sokkal mélyebb bizalom épül ki köztetek és sokkal jobban fog müködni.Szoval megértés tömören. Ha miattad van azt az arckifejezéséből tudod megállapittani vagy kérdezd megtőle és gyanus a válasz akkor kérdezd mégegyszer :d.
2019. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Kerülj felülre. Vedd a szádba és tartsd oda a hátsó feled hogy tudjon közben cirógatni vagy nyalni ha akar. Az orál még mindig bejött. 31/N
2019. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!! :) :) :)
2019. febr. 1. 23:30
 9/10 anonim válasza:
Mennyen főzni valamit, engem az mindig beindít.
2019. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
khmmm *menjen? Engem is beindítanak a jó helyesírással megírt hozzászólások :P
2019. febr. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!