Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan hogy szexeltél egy fiúval, de nem érezted hogy benned van?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mit mondtál neki?

Ilyenkor az a gond, hogy rövid, vagy vékony?


2019. febr. 2. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Sajnos vékony volt és rövid is, biztattam, hogy durvulhat is, de nem igazán éreztem, hogy bennem van. Mondanom sem kell, hogy nem lett belőle hosszútávú kapcsolat.
2019. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb mekkora volt az övé?
2019. febr. 2. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt még ilyen,sőt..
2019. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen 3 is. Mind a 3-nak nagyon pici és vékony volt, kb 10-11 centi hosszú, vastagságot nem tudok. Én nem mondtam meg, hogy nem volt jó, de szakítottam is velük. Nem akartam hónapokig eljátszani, hogy jó nekem.
2019. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Vastag volt, csak rövid. De nem minden alkalommal, és nem végig, csak néhány pillantig volt ilyen. Pl amikor az elején betette, akkor nem tudtam megállapítani, hogy bennem van-e. Sajnos kicsúszott a számon a kérdés, hogy bent van-e, de akkor még nem tudtam, hogy ez bántó, és nem is úgy értettem, csak gondoltam, megkérdezem, hiszen ő jobban rálát. xd
2019. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#2 Kb. 10 cm, de nem tudom pontosan, nem mérőszalaggal szoktam szexre készülni.
2019. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mikor túl sok síkosítót használtam.

Amúgy nem szokott méret gond lenni.Az sokkal jobban kiveri a biztosítékot ha nem ért az előjétékhoz.

2019. febr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7-es! Miért, szerinted milyen egy jó előjáték?
2019. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!