Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el egyből azokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el egyből azokat a nőket akik a nagyobb péniszt szeretik?

Figyelt kérdés
Itt is nem egyszer el lettem hordva amiatt h azt mondtam én nem szeretem a 15 alatti méretekkel a szexet. Miért baj ez? Rossz ember az aki nem szereti a kisebbet? Hiszen még rosszat se mondtam egy méretre se meg nem nevettem ki vagy bármi mégis szinte mindenki támad emiatt.
2019. febr. 3. 01:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes amúgy, 16 pasival voltam eddig, és egyik sem jött azzal, hogy elég-e a mérete, mert ilyen hosszú és ekkora körméretű, pedig volt bőven kicsi is. Nem tapasztaltam ezt a méregetés mániát, ami itt megy. Gyakorin viszont napi rendszerességgel tesznek fel olyan kérdéseket, hogy "csak 15 centi, elég lesz ez?" ezzel persze elbizonytalanítják a másik kis tinit, aki olvassa a kérdést, hogy az övé, ami 14 centi már "biztos kicsi", így jön a következő kérdés. Nem győzöm odaírni ezekhez a kérdésekheg, hogy a lényeg, hogy megtalálják a hozzájuk illő puncit, mert van, akinek ez lesz a tökéletes méret. Hiába van valakinek nagy, ha nagyon szűk hüvelyű nőket fog ki, és kellemetlen a csajoknak a szex. És a kicsi is lehet valakinek tökéletes, de ha épp egy tágabbat fog ki, nem lesz élvezetes. Találjuk meg a hozzánk illőt, és minden happy lesz.
2019. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%

És ez nálad hogy megy? Még az ismerkedés elején megkérdezed a fiútól mekkora neki? Vagy az első szex során ha nem elég nagy akkor közlöd hogy inkább nem? Vagy lefekszel vele, de többet nem keresed?

Én nem ítéllek el, csak bánt a dolog, hogy egyre több ilyen nő van, még ha minden stimmel is, tetszünk egymásnak, jól elvagyunk és akkor a végén kiderül, hogy nem vagyok elég jó neki, mert "csak" 14/5cm. Nagyon sértené a büszkeségemet.

2019. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
#12 megint ott tartunk, hogy miért kellene olyan emberrel együtt lennie, akivel nem passzolnak össze? Nem azért nem jó neki egy 15 cm-nél kisebb mert nem tetszik neki, hanem, mert a nagyobbal élvezi a szexet. Vagy inkább játssza meg, hogy jó neki? Mindenkinek jobb az, ha szabad utat kapnak, és megtalálhatják a hozzájuk illőt.
2019. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem válasz a kérdésemre, hogy melyik ponton küldenétek el.
2019. febr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

Sejtettem, hogy nem jön majd értelmes válasz tőled... :)

Amúgy én az első szex után keresnék valami indokot, amivel nem bántom meg. Volt 10 centis farkú exem, ami nagyon vékony volt. Konkrétan alig éreztem, hogy bennem van, semmi gyönyört nem tudott adni. Ilyenkor mit gondolsz, mi lenne a megfelelő lépés? Játszam el, esetleg tartsak szeretőt? Mindkettő undorító szerintem. Nem jobb, ha hagyom, hogy találjon egy olyan nőt, aki élvezi vele? És én is találhatok olyan pasit. Vagy egy szemét dög vagyok, amiért fontos a jó szex?

2019. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Szex után elküldeni, ez így korrekt szerintem. De még jobb lenne még randi előtt megtudakolni. Írtam, hogy nem ítéllek el érte.

De képzeld el fordítva a helyzetet. Összejössz egy pasival, randiztok 4-szer 5-ször aztán felmész a lakására és közli, hogy neked salátás a puncid, ő pedig csak babapuncit akar. Neki az az igénye. Te is vérig sértődnél.

2019. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem mondanám el neki, hogy mi a probléma, mert nem akarnám megbántani. Kitalálnék valamit, és hagynám, hogy megtalálja a hozzá illőt. És nem azt kell elképzepni, hogy megyek a mérőszalaggal, lemérem és ha "csak" 14 cm, nem 15, akkor kidobom. Nyilván a lényeg, hogy élvezzem a szexet, amit egy rövidebb, de vastag farokkal is tudok pl.
2019. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!