Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális hogy az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy az idősebb nők jobban bejönnek, mint némely mai Tini?

Figyelt kérdés

Ezzel azt akarom szúgalni, hogy előbb szexelnék egy viszonylag idősebb nővel mint Tini-vel ez normális?

- Az idős nők elég nehezen kaphatók igyvan?

- Minden tiszteletem a nőké 🙏



2019. febr. 4. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Gerontofil vagy, sajnos ez egy betegség. Irány a pszichológus!
2019. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nagyon nem normális
2019. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

A fiatal fiúcskák azt hiszik hogy minden "elhanyagolt" és kielégítetlen nőt meg tudnak dönteni.

De ez nem így van.Ugye ez így már egy kicsit kiábrándító.


Nem kérek üzenetet,mert nem válaszolok rá!

2019. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Mit értesz az alatt, hogy idősebb? Sok 16 évesnek már egy 30 éves nő is öreg, pedig ők még nagyon is szépek. 60 évesről ábrándozni viszont már tényleg gáz.
2019. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, ne érdekeljen hogy az első választ, amit én írtam, 0%-ra lepontozták. Minden amit írtam benne, az igaz és nagyon ajánlom hogy keress fel egy pszichológust! Minél később mész segítséget kérni, annál rosszabb lesz a helyzeted.
2019. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Inkább neked kellene agytúrkászhoz menned 5-ös. Az a félelmetes, hogy kétszer is leírod, hogy milyen komolyan gondolod a baromságodat. Piszkosul remélem, hogy nem a szomszédom vagy, mert elvitetlek a nénóval a gyogyóba.
2019. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

"Az a félelmetes, hogy kétszer is leírod, hogy milyen komolyan gondolod a baromságodat. Piszkosul remélem, hogy nem a szomszédom vagy, mert elvitetlek a nénóval a gyogyóba."

Téged kéne elvitetni. Amit én írok, azt az orvostudomány támasztja alá, te csak személyeskedsz.


Idézek: "A parafília (más néven szexuális deviancia, régebbi nevén szexuális perverzió) a pszichológiában és a szexológiában használt kifejezés, mely alatt a nem szokványos tárgyak, szituációk vagy személyek iránti szexuális vonzalmat értik."

A parafíliák listáján szerepel a gerontofília, ami idősek iránti vonzódást jelent.


Forrás: [link]

Pontozzátok le ezt a válaszomat is 0 százalékosra, nem érdekel és nem számít.

2019. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező írd inkább úgy, hogy a pénz a fontos számodra.
2019. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Normális. Annyiban kaphatók nehezebben,hogy általában párkapcsolatban élnek,gyerekeik vannak,de az elváltak,szinglik,úgyanúgy eljárnak szórakozni,nekik is szükségük van valakire.20 évesen 32 éves barátnőm volt ,aki szuper volt minden téren és valóban nem értek fel hozzá a tinik. Nem éreztem magam aberráltnak.
2019. febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért írod nagy betűvel a tinit?
2023. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!