Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élveznek el hamar a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élveznek el hamar a pasik? 22/L

Figyelt kérdés
A legtobb pasival akivel voltam általába max olyan 10 percig birta, ez miért van?

2019. febr. 4. 19:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Evolúciós oka van.
2019. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Öhm nem mindenki már elnézést. Azért mert szeretne ő is elélvezni és nem gondol arra, hogy jó volna még tovább húzni a dolgot, amíg bírja.
2019. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem tanulják meg fiatalon az orgazmuskontrollt, utána meg már lusták hozzá.


Valami hiba lehet a válogatási módszeredben ha rendszeresen ilyeneket fogsz ki

2019. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen mindig rossz pasit választasz! Aki meg képes volna rá esélyt sem adtok nekik. Én is itt vagyok, és olyan nehezen tudok rábírni lányokat, de amikor már megismernek akkor meg azt mondják hogy ilyen jó meg olyan jó, és hogy miért nem jöttünk össze hamarább!
2019. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szex a szaporodás miatt lett kitalálva. Az örömszerzés az másodlagos.
2019. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
én nehezen élvezek el. de sokszor irigykedtem a hamar elélvezősökre mikor volt lehetőségem nő szájában elélvezni de nem tudtam 1 óra alatt se. vagy a kezem segitségével tudok 1 óra alatt. vagy fél óra alatt punciban de csakis gumi nélkül
2019. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én nőként azt mondom, hogy inkább 15 perc rendes szex (vad dugás) mint 1 óra maszatolás. Persze kinek mi az igénye. Szerintem sokkal rosszabb ha valaki csak imitálja a szexet. Bár az is igaz hogy az aktus helyett lehet jobban igénylem a kézzel-szájjal dolgokat. Ki mit szeret.
2019. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én azok közé tartozok akik nem élveznek el hamar addig bírom ameddig akarom kb 2 óra azért elég szokott lenni de általában fél óra szokott kelleni :D.Ha nagyon jo nővel vagyok az az anyag mennyiséget növeli csak.
2019. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nekem egy menet 15-20 percet tart. mindkettonknek kielegito ez az ido. van amikor szajaval elelveztet majd raul a farkamra es a puncijaval is de elotte megvarom o elvezzen el :)
2019. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Iphon2020 ***** válasza:
53%
Egy férfi fordítottan arányos a nővel, minél tapasztalatlanabb, annál hamarabb élvez el, a nőknél, ez fordítva működik....
2019. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!