Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is volt/van ezzel így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt/van ezzel így?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és féltékeny vagyok anyumra. Pedig semmit okom rá, de úgy érzem sokkal nőiesebb nálam. És nem szeretem amikor a barátommal találkozik emiatt. Szerintetek mit kéne tennem?

2019. febr. 5. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Hogy az ember kora nem az életévének számából jön. Ahogy a felnőttség és az értelem sem :)
2019. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mint apa mondom, hogy egy normális szülőnek, eszébe sem jut, hogy a gyereke párjával kikezdjen!
2019. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom hogy kikezd vele, hanem hogy jobban bejön a pasimnak mint én. Sosem gondolnám hogy kikezdene vele.
2019. febr. 5. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy jobban bejön neki ? Nekem szerencsére nincs ilyen gondom mert jobban nezek ki minnt anyum de akkor is
2019. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez egyértelmű számomra.
2019. febr. 5. 13:17
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ha ettől tartasz, akkor ez benned marad, akár kivel is leszel. Ezt engedd el! Ne is gondolj ilyenekre, mert akkor az a pasi nem szeret téged.
2019. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor anyukád nagyon jó milf lehet
2019. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért érzed ezt mert anyukád a korához képest fiatalosabban öltözködik,mindig csinos,nagyon kedves,és barâtságos a barátaiddal,és a pároddal is?És esetleg korához képest a viselkedése is fiatalos,és elváltak a szüleid?
2019. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyud helyébe Tuti nem kezdenek ki a barátoddal semmi áron, természetes hogy féltékeny vagy így hátsó információk nélkül is de szerintem hagyd ezt
2019. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem természetes, kedves utolsó. Mélységes önbizalomhiányra vall, ami kérdező korában sajnos elég gyakori jelenség.
2019. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!