Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Főként (nagy? ) férfiakhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként (nagy? ) férfiakhoz szólna a kérdés

Figyelt kérdés

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy azok a férfiak, akiknek nagy péniszük van, azoknak már kisebb korukban is nagy volt, tehát pl 18 évesen is lehetett már 20 cm a péniszük vagy csak később ilyen 20 éves koruk körül fejlődött ki teljesen?

tudom ez mindenkinél más, hisz nem egyezik a szervezetünk, de azért 1-2 embert, ha szabad megkérdeznék csak kíváncsiságból, hogy nekik, hogy s, mint alakultak a dolgok:)



2019. febr. 5. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre valóban nem lehet általános érvényű választ adni, mert van, akinek már 14-15 évesen jóval meghaladja a korosztálya átlagát a mérete, és olyan is, akinek még 19-21 évesen is növekedik. A "végeredményt" ez nem befolyásolja.
2019. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

19-21 évesen már nem növekszik!

12-15 éves kor között a normális, ha eléri a maximumot!

Általában 14 éves korban szokott hirtelen többet nőni, csak úgy mint a testmagasság is.

2019. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pubertás kor végére, 16-18 éves korra eléri a végleges méretét. Ez független a centiktől.
2019. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A természetes fejlődés 15-17 évesen megall így a pénisz mérete is..

Arról meg nem beszélve hogy mesterséges potencia novelokkel is el lehet a húszast érni..

2019. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem furi mert emlékszem hogy 24-26éves koromban mértem és igaz sokat súlyzóztam és tömegnövelő turmixot fogyasztottam egy két dobozzal csak,42,5 csukát hordtam.30+ koromban sokkal hosszabb lett és a lábamnak is a 44es lett kényelmes.
2019. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem max 15-16éves koromig nőtt.
2019. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ti melyik egyetemen végeztetek? Amúgy 23 éves korig fejlődik az ember minden tekintetben!
2019. febr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem mind1? Az szakok 99%-án úgysem ezt tanítják.


23, sőt 24 éves korig fejlődHET egy férfi, középiskolás tananyag szerint.


Egyrészt, ez már félig-meddig cáfolva van amúgy, de sebaj, gimiben még rendszertanból is elavúltat tanítanak... Másrészt, pedig ha ezt el is fogadjuk, a fejlődhet nem azt jelenti, hogy feltétlenül fog is.

Gyakorlatban a lényeges, szemmel is látható növekedés 15-16 éves korig be szokott fejeződni, ami a magasságot illeti, legalábbis a legtöbbször.

A pénisz növekedése pedig talán még hamarabb, és még kevesebb ez alól a kívétel.

2019. febr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
En ugy tudom 25 evig. De a penisz kb 18 utan mar csak egy minimalis szinten fejlodik. Mondjuk ez fugg az eletviteltol is. Stressz, dohanyzas, egeszsegtelen etkezes, stb. Amugy jo minden valasznal mas szamot olvasni. 😀
2019. febr. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kb 15 évesen tűnt fel hogy méretes, akkor mértem le először akkor volt 19 cm.

Kb 17-18 éves korom óta "állt be" a mostani 21 centire.

2020. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!