Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért félek és agyalom túl?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek és agyalom túl?

Figyelt kérdés
Voltak, vannak és lesznek is olyan pasik akikkel a vonzódás kölcsönös . Akarnám én is, de valahogy mégsem mernék lefeküdni velük ... Viszont én pont a két véglet vagyok , a “mi lett volna ha...” és a “bárcsak vissza tudnám pörgetni az időt...” . Ezért is félek , hogyha netán szexre kerül a sor, akkor utána megbánom. Leginkább nők válaszát várom. 🤔

2019. febr. 5. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem rossz dolog. Ha mar megfordul a fejedben, hogy lehet megbannad, valoszinuleg meg is bannad... Hisz ha erre gondolsz, nyilvan nem egy biztos illetorol van szo, hanem valakirol aki csak beprobalkozott, vagy ilyesmi. Szerintem, ha konnyeden tudsz hozzaallni csak akkor tedd meg. Ha erzed, hogy utana megbannad inkabb hagyd. Nem mindenkinek valo az ilyesmi. Inkabb fekudj le olyannal, akiben megbizhatsz es nem csak egy-ket elyszakara szol.
2019. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Igaz én nem nő vagyok, de sajnos sok ilyen nő van! Én is ismerek párat. Volt akit ismertem már 9. éve mire megadta magát, és utána ő mondta nekem, hogy miért nem jöttünk össze hamarább. Egy másik csaj akivel egy 3. éves kapcsolatunk lett, először ő sem akart tőlem semmit. Nagyon nehezen sikerült megfűznöm , és a végén még belém szeretett.
2019. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 StevenUp ***** válasza:
37%

Azért van ez mert még túl fiatal és buta vagy ahhoz hogy rájöjj, hogy milyen Fiatal és buta vagy :)


Mindenkinek van ilyen korszaka majd a te életedben is lesz valami meghatározó Momentum amitől máshogy, jobban/rosszabbul fogsz gondolkodni

2019. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves hármas!


Egy igazi tapló vagy. Ennek a hozzászólásnak annyi értelme volt , mint mikor megfogantál. Az ilyen emberek mindig buták, bunkók és tudatlanok maradnak. Persze ugyanezt névvel nem merted volna leírni, szánalmas...

2019. febr. 6. 05:29
 5/9 StevenUp ***** válasza:

ma 05:29

Névvel írtam ki, bocsáss meg kérlek hogy nem írtam pontos nevet címet, igazolványszámot.


De ezt is eléggé túlpörögted :) aranyos lány lehetsz :)

2019. febr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A fiúk mindenkit meg szeretnének kefélni, és a végén elvenni egy szűz lányt! De honnan ha mindenki megkefélt mindenkit?

Te nem az vagy aki egy italért lecumizza a srácot a parkolóban!

Várj még egy kicsit. Addig maszturbálj sokat, fejleszd az orgazmuskészségedet, olvass sokat a női orgazmusról, mert annak az esélye, hogy a fiú érteni fog hozzá, erősen konvegál a nullához.

F/60

2019. febr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit fejlesszek ha ki van fejlesztve? Gondoltam, hogy értelmes emberek találnak ide be, de hogy ennyire... tisztelet a kivételnek.
2019. febr. 6. 08:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Kevés neked a vonzódás. Nem gond, van ilyen. Ha olyan lesz előtted, akivel van valami plusz is, akkor nem lesz ez.
2019. febr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És leginkább nem fekszem le össze vissza azzal, hogy vonzódás alapján...
2019. febr. 7. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!