Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy titkos viszonyom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy titkos viszonyom az egyik barátom lányával. Szeretném felvállalni a dolgot de ő nem szeretné. Nem tudom mit reagálna a barátom. Mért nem szeretné felvállalni? 46F 27N

Figyelt kérdés
Van egy másik férfi aki mindig körülötte van és elég jól kijönnek. Nekem ez nagyon nem tetszik mivel fiatalabbis nálam. Miatta nem vállalná fel?
2019. febr. 6. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Mert egy pedofil vagy!
2019. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1! Tehát egy 27 éves nővel nem szabad szexelni, mert az pedofília, azaz bűncselekmény! Istenem, tanuld a pedofília fogalmát!
2019. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert csak szexre kellesz neki.

Ha komolyra is kellenél, akkor már ő felajánlotta volna, hogy valahogy vezesd rá az apját a dologra.

Szerintem a másik pasi a pasija.

2019. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert tudja, hogy nincs veled jövője. A kor alapján a vele egykorúval látja úgy, hogy egy szakaszban vannak, hogy jöhetnek gyerekek, meg minden, veled meg már nem biztos, és ő se fiatalabb lesz. És akkor minek belőle ügyet csinálni...
2019. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"Arra" jó vagy neki, de párkapcsolatra nem kellesz. Fogadd el vagy lépj ki ebből.
2019. febr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószinűleg szexre jó vagy neki,de lehet ciki lenne felvállalni mások előtt!
2019. febr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!