Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnétek Baukó Évával?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnétek Baukó Évával? Szerintetek milyen lehet az ágyban?

Figyelt kérdés
Hiába 35 körüli már, szerintem most lehet a legjibban csattogtatni neki. Biztos szexéhes egy nő.

2019. febr. 7. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Te vagy az Évi? Ha igen írj privit
2019. febr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Akármennyire próbálták összerakni, meglátszik rajta a használat. Nem lenne baj, hogy öreg, inkább hogy kiégett, kiélt. Azt gondolom rutinból nyomná végig az egészet.
2019. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Pasim leszopatta, ennyit tudok. Sztem nem szép, látszik nagyon rajta az alkohol, 40 felettinek néz ki.


N

2019. febr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Fiatalon sem tetszett, meg most sem tetszik. Tipikusan az a fajta nő, akire mindenki csorgatja a nyálát körülötted, csak neked nem tetszik. Vannak ilyenek. Nah nekem ő pont ilyen.
2019. febr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

én szívesen megdugnám, nem szar nő csak ne beszéljen


:-)

2019. febr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Bár nem illik ilyet mondani, de mások szavával élnék: "megdugnám, de semmi több, arra pont jó".

Kb így lennék vele.

2019. febr. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg bejön nektek? Full karikás a szeme, beesett az arca. De ok.
2019. febr. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Kedves 3-as vagy te hazudsz vagy baukó mivel ő nyilvánosan azt mondta hogy ő soha senkinek nem kapta be és nem is fogja. Magyarul nem hajlandó szopni. Én sokáig rá voltam izgulva de pont ez miatt nálam elvesztette a sexuális kisugárzását
2019. febr. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Azert dugna meg sok ember, mert hiresseg, de inkabb alaznam legszivesebben ott a nagy pofaja miatt.
2019. febr. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8-as! A nejem barátnője is fújjogott, ha szopásról beszéltek egymás közt. Pedig csinálta!

Pont Évike ne tenné? :-)

2019. febr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!