Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudnék tenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Túl érzékeny a pénisze és emiatt gyorsan elmegyek az ágyban a párommal, mivel tehetnek ezellen hogy ne legyen ilyen érzékeny? Krémeket nem akarok használni, valami házi módszert tudnátok mondani?

2019. febr. 7. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Házi praktika szerintem nem nagyon létezik erre, max azt tudnám mondani, hogy ha szex lesz akkor előtte maszturbálj az talán segít a következő menetnél.
2019. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy nő mit tudna tenni szerinted ha érzékeny a csiklója? Semmit. Nem biztos h emiatt mész el gyorsan. Vannak gyorstűzelő pasik sajnos. Nőként megdelelő választ nem tudok adni. Talán annyit h mikor érzed h lassan elmész akkor gondolj valami undira vagy olyanra akit utálsz. Sok pasi ezt csinálja h elterelje a figyelmét. 22/L
2019. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mitől érzékeny a párod pénisze? Kenjél rá neki Lidokain kenőcsöt!
2019. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi rosszul irtam
2019. febr. 7. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Növessz agyat! Gyógyszer elhagyás után 2 mp alatt elélveztem. Senkinek sem kívánom, mégis kinőttek az agysejtjeim és bármeddig bírom. Nincs ilyen baromság hogy érzékeny, meg csak úgy hamar elmész. Önző agyatlan b.rom, igen, ilyen létezik.
2019. febr. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Óvszer. Tompítja az ingert.
2019. febr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keresd ezen az oldalon János Giljánt. Ő a témakör atyamestere.
2019. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!