Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek minden pasi elcsábítható?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy egy foglalt pasira lecsaptatok?

2019. febr. 8. 15:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromra sokan nyomultak és sose. Ha megkap mindent, esetleg még átlagosnál szebb is a barátnője és okos stb sose tenné. Én sose féltem ettől. Az ő szájából hallottam, hogy egy lánnyal se tudta volna elképzelni se...és a világ legőszintébb embere..több mint 6 éve együtt vagyunk..

Szerintem akinek a partnere megfelel külsőleg belsőleg és szereti esélytelen... számos példa bizonyítja már csak a mi esetünkben..viszont rossz hír, hogy sok ribi erre izgul...

21L

2019. febr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

eddigi tapasztalatok alapján a férfiak többsége elcsábítható, a maradék aki nem teszi meg arról még nem hallottam.

egyszer valaki mondta nekem hogy ha férjet akarok akkor már jobb ha most elviselem a gondolatot, hogy néha félrek.rogat majd. Nem tudom.

szeretném hinni azt, hogy nem minden férfi csak a bizonyos testrészével gondolkodik, hanem hogy vannak hűséges típusúak.

2019. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11es vagyok és épp írtam hogy vannak... Ne veszítsd el a hitedet :D csak irtó ritka
2019. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Engem senki sem tud elcsábítani.


26F

2019. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%

A többség viszonylag könnyen elcsábítható, ritka az igazi kihívás. Foglalt pasival még nem kezdtem ki és nem is fogok.

23/L

2019. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%
Én sosem csaltam meg a barátnőmet míg volt és nagyon szerettem is de pl akár milyen csaj lehet ,ha van barátnőm akkor soha senki mással! Sajnos sok olyan csaj is van aki nem megbízható így Forever alone ;) (25F)
2019. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy vannak kivételek nőben és férfiban is - csak sajnos egyre kevesebb.


N

2019. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Van, akit könnyű elcsábítani. Nekem sikerült eddig kétszer.

"Akit lehet, azt úgy is visznek."

2019. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Engem pl. nem lehet. Tudom hogy ritka az ilyen, de én hűséges típus vagyok. De a nők részéről nem nagyon van megbecsülve, mintha az ellenkezőjét akarnák.

24/F

2019. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pasiként mondom, hogy van köztünk olyan akit nehéz meggyőzni :D Mármint ez alatt persze azt értem, hogy akárkivel nem megy el az ember, van egy "szint". Legalábbis én maximum akkor foglalkozom egy lánnyal ha maximálisan bejön. Amennyiben van valakim akkor meg ki van csukva, hogy bárki mással foglalkozzak.
2019. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!