Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi jöhetett ki a vaginájából?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baranyai Máté András kérdése:

Mi jöhetett ki a vaginájából?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mi jöhetett ki a barátnőm vaginájából szex közben? Magamon vettem észre ezeket a darabokat, ez valami normal váladék, előző napi sperma, vagy fertőzés?

[link]

Köszi



2019. febr. 9. 21:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Na de most őszinten. Találkozott már valaki hasonlóval?
2019. febr. 9. 22:58
 12/29 anonim ***** válasza:
95%
Jahj... Basszus. Semmi bajod nem lesz tőle van hogy a nőkből fehéres váladék jön szex közben. Ez rád került és miközben csináltátok megszáradt. Ennyi
2019. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
Ez, bár nem teljesen ilyen módon, de nekem is ismerős. Ha masztizok (jelzem, hogy higiénikus vagyok nagyon), és maszti után pl elalszom este akkor nem megyek ki utána kezet mosni nyilván, hogy felverjem a fél családot. Reggelre ami a kezemre száradt normális természetes izgalom hatására termelődött testnedv, ha elkezdem összemorzsolni az ujjaimat ilyesmi lesz. Ezek nem szezámmagvak 😅😅 azért kérdezd meg hogy van e folyása és ha igen milyen. Ha változott mostanában, akkor menjetek orvoshoz, mindketten.
2019. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem mindig ilyen. Azért kérdem. Csak néha :/
2019. febr. 9. 23:17
 15/29 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is előfordul, ha nagyon élvezem a szexet vagy ha ovulálok. A párom veszi általában észre, nem csinál belőle egyikőnk sem gondot, max megmosolyog, hogy már megint olvadok tőle.
2019. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ha fertőzés, akkor csak elő kéne jönnie gyakran, nem csak egyszer egyszer. Próbáltam követni a ciklust hátha ahhoz van köze, de ilyen volt a 14. Napon és az elsőn is. Tanácstalan vagyok, de köszi a válaszokat
2019. febr. 9. 23:22
 17/29 anonim ***** válasza:
27%
Hüvelyben alkalmazható fogamzásgátló maradéka. Vagy belédszáradt az anyag, és ílyen formában ürül.
2019. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi, ez normalis huvelyvaladek megszaradva.
2019. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. febr. 9. 23:32
 20/29 A kérdező kommentje:
Remélem nem sperma , mert elozo nap nem voltunk együtt
2019. febr. 9. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!