Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idösebb pasiknak mért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idösebb pasiknak mért tetszenek a fiatal lányok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért amiért a fiatal pasiknak tetszenek.
2019. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert az "pipi husi" ! Azt hiszik azokkal tobbre mennek
2019. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Miért ne tetszenénk nekik? :) Ennek csak örülök
2019. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiért egy idősebb nőnek is tetszik ha egy fiatalabb pasi csapja neki a szelet
2019. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők is, már mint a korosabb pasik is férfiból vannak..
2019. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mert szeretem nagyon elvarázsolni a partneremet.


F

2019. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
2-es ! Savanyú a szőlő? Nekem így majdnem negyvenes ként nem csak a fiatal lányok tetszenek de van egy-két tulajdonság ami a fiatalabb lányok mellett szólnak. Ettől még nincs feltétlen nyerő helyzetben ha egy lány annyit tud felmutatni hogy húsz éves, legyen szó bármilyen kapcsolatról is össze kell hangolódni, és amit mindenképp szeretne az ember elkerülni később kellemetlen helyzetek alakuljanak ki, a fiatal lány / nő legyen tisztában azzal hogy az ember életkorából fakadóan máshogy reagál bizonyos helyzetekre és ha ő ezt nem tudja elfogadni akkor csak mert fiatal nincs helyünk egymás mellett. Sosem azért ismerkedem fiatalabb lánnyal mert könnyű prédának tartom, ez fontos, és egyáltalán nem könnyűek az első lépések, viszont (tudom hogy vannak kivételek) de egy harminc feletti nő gyakran már az elején rögtön olyan ígéreteket követel amik számomra elfogadhatatlanok. És igen 22 évesen nekem is volt 39 éves barátnőm tehát nem csak az egyik irányba működik a dolog. Szóval Hajrá lányok! :)
2019. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amiért nekünk is tetszenek az idősebb pasik.

Én élvezem az olyat, nekem amúgy is mindig az idősebb pasik jöttek be. Ha meg ez fordítva is így van. Hát az nagyon jó

2019. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, tetszenek, ennyi.
2019. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fiatalsága mellet hogy üde és szexi valamint tetszik ahogy felfedezi a határait és ha olyan buja és szenvedélyes!
2019. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!