Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férinál az anyagi helyzete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férinál az anyagi helyzete és a lakhelye dönti el, hogy csak prostituáltakkal szexelhet-e vagy átlagos nőkkel is?

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt ugye most nem komolyan kérdezed?
2019. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha magyarországon él, itt annyi a beképzelt nő, mint égen a csillag.


Álszenteskedni lehet, lepontozni, megsértődni is. De a tipikus szép nők, nem adják oda magukat akárkinek.

Van e karrier, pénz, autó, aztán helyes vagy e, plussz esetleg még jó a tested is. Akkor azonban bárkit, és szinte bármikor.


Aztán ez a sok plázaleány meg sír, hogy jaj megint kihasználták őket,meg hogy csak arra kellenek, de eszükbe sem jut a normális férfiaknak is esélyt adni, akiknek esetleg van egy kis pocakja, és esetleg nem miniszter valahol, de mégis képes, talán jobban is szeretni, mint a kigyúrt, macsó alkatú, mercis féltrollok.


Lehet lepontozni nem érdekel, akkor is így van.

2019. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem, mert szerintem így van. Addig, amíg ezek nem rendezettek, neki sem érdemes állni ismerkedni.
2019. febr. 10. 12:42
 4/15 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan pasit akinek a bőre alatt is pénz van még is csak prostikkal tud dugni mert egy átlagos nőt nem bìr megszédìteni

N

2019. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Neki csupán ki kellene hangsúlyoznia a helyzetét, és fel is szednék.
2019. febr. 10. 12:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Én megyek innen amint lehet,mentálisan minden súlyosbodik,nem nekem volt rögesztmém :)
2019. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Én vagyok az az átlagos nő

Mai napig nem tudott megfektettni pedig tisztában vagyok vele h arany életem lenne..

2019. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért annak örülök, hogy többen vagyunk már hasonló véleményen, és nem csak egyedüliként gondolkodom így.
2019. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez tévedés!
2019. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"De a tipikus szép nők, nem adják oda magukat akárkinek."


Azért ha belegondolsz, ha te tipikus jóképű, vonzó, sportos férfi lennél, te valószínűleg ugyanúgy nem "akárkivel" szeretnél összejönni, hanem örülnél, hogy van reális esélyed a neked jobban tetsző, szép arcú, csinos nőknél.

2019. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!